15 DAKİKALIK YAĞIŞ ÇORLU’DA YOLLARI GÖLE ÇEVİRDİ « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - ÇORLU HABERLERİ - 15 DAKİKALIK YAĞIŞ ÇORLU’DA YOLLARI GÖLE ÇEVİRDİ

15 DAKİKALIK YAĞIŞ ÇORLU’DA YOLLARI GÖLE ÇEVİRDİ

15 DAKİKALIK YAĞIŞ ÇORLU’DA YOLLARI GÖLE ÇEVİRDİ

Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde aniden başlayan sağanak yağış, yolları göle çevirdi. Saat 19:30’da aniden başlayan yağış bir çok vatandaşı hazırlıksız yakaladı.

Yağmura hazırlıksız yakalananlar kaçarak ıslanmaktan kurtulma telaşına düştü. Bazıları otobüs durakları ve iş merkezlerinin girişlerine sığınırken bazı vatandaşların da başlarına geçirdikleri poşetlerle ve çantaları ile kendilerini yağmurdan korumaya çalıştığı gözlendi.

Sağanak yağış, Çorlu’nun en işlek caddeleri olan Salih Omurtak Caddesi ve Kumyol Aslan Sokakta trafiğin sıkışmasına sebep oldu.

Kumyol Aslan Sokak üzerinde arızalanan bir otomobil trafiği daha da çekilmez hale getirdi. İşyeri sahipleri kapı önlerini paspaslarla yağmur sularından korumaya çalıştı. Vatandaşlar yollarda karşıdan karşıya geçmekte zorlanırken, araçlar yoğun yağmur suyundan dolayı yollarda ilerlemekte güçlük çekti.

Meteoroloji verilerine göre hava sıcaklığının 16 derece olduğu Çorlu’da, bu gece ve yarın havanın gök gürültülü ve yağmurlu olması tahmin ediliyor. Yarın gündüz hava sıcaklığı ise 21 dereceye kadar ulaşması bekleniyor.

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları