Evlilik teklifini kabul etmeyen Sevgilisini Sonra Kendini Bıçakladı « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - ÇORLU HABERLERİ - Evlilik teklifini kabul etmeyen Sevgilisini Sonra Kendini Bıçakladı

Evlilik teklifini kabul etmeyen Sevgilisini Sonra Kendini Bıçakladı

Evlilik teklifini kabul etmeyen Sevgilisini Sonra Kendini Bıçakladı

Çorlu’da tekstil işçisi 35 yaşındaki Ayhan Subaşı, evlilik teklifini kabul etmeyen iş arkadaşı ve sevgilisi 27 yaşındaki Ayşe Serttaş’ı bıçakladıktan sonra, aynı bıçağı kendi karnına sapladı.

Bir tekstil fabrikasında çalışan Ayhan Subaşı ile aynı fabrikada çalışan Ayşe Serttaş 5 ay önce arkadaş oldu. görüşmeyi sürdüren Subaşı ve Serttaş’ın aralarında duygusal ilişki başladı.

Bunun üzerine Ayhan Subaşı, kız arkadaşına evlenme teklifinde bulunmak için bugün sabah, Ayşe Serttaş’ın annesi Fatma Serttaş ile birlikte yaşadığı Yeşiltepe Mahallesi Şehit İrfan Özgür Caddesi üzerindeki evlerine gitti.

Anne Fatma Serttaş’ın yan odada olduğu sırada Ayhan Subaşı, sevgilisi Ayşe Serttaş’a “Seni çok seviyorum benimle evlenmeni istiyorum” dedi.

Ancak Ayşe Serttaş teklifi kabul etmedi ve ilişkiyi bitirmek istediğini söyledi. Bunun üzerine ikili tartışmaya başladı.

sevgili-bicakladiSEHPA ÜZERİNDEKİ BIÇAĞI ALDI

Tartışmanın büyümesi üzerine üzerine Ayhan Subaşı, iddiaya göre sehpa üzerinde bulunan meyve bıçağını alarak Ayşe Serttaş’ı göğsünden ve kasığından, kendisini de karnından bıçakladı. Çığlık seslerini duyan anne yan odaya geldiğinde kızı ve sevgilisini yerde kanlar içinde gördü. Annenin haber vermesiyle kısa sürede polis ve sağlık ekipleri geldi.

Sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından iki sevgili ambulansla Çorlu Devlet Hastanesine kaldırıldı. Durumları ciddiyetini koruyan Ayhan Subaşı ve Ayşe Serttaş tedavi altına alınırken, polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları

Etiketler:, ,
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları