2011 yılında Çorlu emniyeti sokak satıcılarına darbe vurdu « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - ÇORLU HABERLERİ - 2011 yılında Çorlu emniyeti sokak satıcılarına darbe vurdu

2011 yılında Çorlu emniyeti sokak satıcılarına darbe vurdu

2011 yılında Çorlu emniyeti sokak satıcılarına darbe vurdu

Çorlu’da 2011 yılında İlçe Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Grup Amirliği ekipleri kaçak sigara ile birlikte uyuşturucuyla da mücadeleyi sürdürüyor.

Çorlu İlçe Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Grup Amirliği ekipleri 2011 yılında kaçak sigara ile birlikte uyuşturucuya karşıda büyük mücadele verdi.

Kaçakçılık ve Narkotik polisleri yaptıkları çok sayıda operasyonlarla uyuşturucu madde ele geçirirken 100’e yakın kişi ise gözaltına alındı. Gözaltına alınan zanlılardan çoğu uyuşturucu madde ticareti yapmak ve nakletmek suçlarından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

ELE GEÇEN MALZEMELER.
Çorlu İlçe Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve grup amirliği ekipleri 2011 yılında uyuşturucuyla mücadele kapsamındaki operasyonlarda 6 bin adet uyuşturucu hap,1 kilo gram Eroin,100 kök hint keneviri, 20 kilogram kubar esrar,3 kilogram satışa hazır toz esrar ele geçirdi. Bununla birlikte narkotik ekipler ayrıca son zamanlarda gündem de olan yeni uyuşturucu maddesi olan Bonzai maddesi de ele geçirdi. Ele geçen malzemelere el konulurken özellikle bu operasyonlarda özellikle sokak satıcılarına büyük darbe vuruldu. Ayrıca Çorlu kaçakçılık grup amirliği ekipleri 2011 yılında 280 bin gümrük kaçağı sigara ele geçirmiş ve 214 kişi gözaltına alınmıştı.

MÜCADELE DEVAM EDECEK
Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü Tekirdağ il merkezi ve bağlı ilçelerin genelinde gerek uyuşturucu, Gümrük kaçağı sigara ile mücadeleye sonuna kadar deva edileceğini belirttiler. Ayrıca yetkililer halkın ne olay olursa olsun 155 polis imdat hattına mutlaka ihbarları yapmaları gerektiğini söylediler.

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları