4 yaşındaki Banu’yu Evde Kilitli Bırakıp Alışverişe Gittiler « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - ÇORLU HABERLERİ - 4 yaşındaki Banu’yu Evde Kilitli Bırakıp Alışverişe Gittiler

4 yaşındaki Banu’yu Evde Kilitli Bırakıp Alışverişe Gittiler

4 yaşındaki Banu’yu Evde Kilitli Bırakıp Alışverişe Gittiler

Tekirdağ’ın Çorlu İlçesi’nde anne ve babası tarafından 2’nci kattaki evlerinde yalnız bırakılan 4 yaşındaki Banu Can, korkunca pencereden yardım istedi.

TEKİRDAĞ’ın Çorlu İlçesi’nde anne ve babası tarafından 2’nci kattaki evlerinde yalnız bırakılan 4 yaşındaki Banu Can, korkunca pencereden yardım istedi. Gelen polisin çağırdığı baba Bilal Can, korkan kızına sarılarak teselli etti.

Hatip Mahallesi Ballıoğlu Sokak üzerindeki 4 katlı bir apartmanın 2’nci katında oturan Can çifti, 4 yaşındaki kızları Banu’yu evde uyurken bırakarak kapıyı üzerine kilitleyip alışverişe çıktı.

Bir süre sonra uyanan Banu, evde anne ve babasını göremeyince korkuya kapıldı, pencereyi açarak sokaktan geçenlerden yardım istedi.

Banu’nun yardım çağrısını duyan bir kişi ise polisi aradı. Gelen polis ekipleri, baba Bilal Can’a bir markette ulaştı. Eve koşan Bilal Can, minik kızına sarılarak onu teselli etti. Polisler ise babayı çocuğunu bu şekilde evde tek başına bırakmaması konusunda uyardı.

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları