Çorlu polisi Yaptığı çalışmalar ile göz dolduruyor « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - ÇORLU HABERLERİ - Çorlu polisi Yaptığı çalışmalar ile göz dolduruyor

Çorlu polisi Yaptığı çalışmalar ile göz dolduruyor

Çorlu polisi Yaptığı çalışmalar ile göz dolduruyor

Çorlu’da polis olay yeri inceleme ekipleri yaptıkları başarılı çalışmalar ile göz dolduruyorlar. Özellikle zanlıların yakalanmasında ise büyük emek sarfettiler.

Çorlu İlçe Emniyet Müdürlüğü Olay Yeri incele Grup Amirliği ekipleri 2011 yılında birçok başarılı çalışmalara imza attılar. 2011 yılında bin beş yüz olaya bakarak incelemeye aldılar.

Bu olayların çözülmesinde büyük emekleri olan ekiplerin aynı zamanda yüzde 60 gibi başarı oranını elde ettiler.

HIRSIZLARIN YAKAKALANMASINI SAĞLADILAR
.
Olay yeri Grup Amirliği Ekipleri ayrıca ilçede meydana gelen hırsızlık olaylarında büyük titizlikle yapılan çalışmalar sonucunda ekipler büyük katkı sağladılar. Böylece meydana gelen olayların birçoğu faili meçhul kalmamış oldu.

İl merkezinden daha çok olayın meydana geldiği Çorlu için artık daha donanımlı bir araca da ihtiyaç olduğu gözleniliyor. Başarıyı herkes sahiplenir ama bu başarının altında bulunan ekipleri de kutlamak gerekir.

HALK TAKDİR EDİYOR.

Çorlu İlçe Emniyet Müdürlüğü Olay Yeri Grup Amirliği Ekiplerinin başarılı çalışmalarını yakından takip eden 55 ilden büyük Çorlu halkı her takdirle karşılıyor.

Vatandaşlar “ Olay yeri inceleme ekiplerinin her olayda büyük bir titizlikle yaşadıklarını biliyoruz. Buda bizleri mutlu ediyor.

Başta İl Emniyet müdürü Ali Yılmaz olmak üzere ilçe Emniyet Müdürü Cemal Dalman’ı tüm emniyet teşkilatını bu özverili çalışmalarından dolayı kutluyoruz” dediler.

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları