Alipaşa Mahalle Muhtarından uyarı Giyimi iyi diye aldanmayın Kapınızı çalabilirler « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - ÇORLU HABERLERİ - Alipaşa Mahalle Muhtarından uyarı Giyimi iyi diye aldanmayın Kapınızı çalabilirler

Alipaşa Mahalle Muhtarından uyarı Giyimi iyi diye aldanmayın Kapınızı çalabilirler

Alipaşa Mahalle Muhtarından uyarı Giyimi iyi diye aldanmayın Kapınızı çalabilirler

Çorluda zaman zaman meydana gelen dolandırıcılık olaylarına karşı Alipaşa Mahalle Muhtarı vatandaşların dikkatli ve duyarlı olmaları konusunda uyardı.

Çorlu Belediye Konutları bölgesindeki Alipaşa Mahallesi Muhtarı İsmail Tezyürek bir süredir mahallesine dadanan dolandırıcılardan dolayı mahalle sakinlerini sürekli olarak uyardıklarını belirtti. Tezyürek “Mahallemizde son zamanlarda iyi giyimli bazı şahıslar, kapı kapı dolaşarak Kaymakamlıktan izin aldıklarını söyleyerek şehitler, gaziler, ve kimsesizler adına para yardımı topluyorlar, benimde kapıma geldiler bir belge gösterdiler yardım istediler ben durumu Çorlu kaymakamlığına sordum, fakat onların böyle bir şeyden haberi olmadığını belirttiler.

Hemen durumu polise bildirdik polis soruşturma yapıyor. Mahalle sakinlerimizden ricamız böyle bir şey olursa 155 polis imdat telefonunu arasınlar bilgi versinler Kaymakamlığımızın böyle bir çalışması yok, tanımadıkları kişilere kapılarını açmasınlar” dedi.

Ayrıca Muhtar İsmail Tezyürek bu konuda muhtarlık olarak hazırladıkları bilgilendirme notunu da bölgede bulunan hazırladığı bilgi notunu mahallesindeki apartman girişlerine asarak vatandaşları bilgilendiriyor.

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları