Anguslar Ulaştan kalktı geriye dışkı atıkları kaldı « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - ÇORLU HABERLERİ - Anguslar Ulaştan kalktı geriye dışkı atıkları kaldı

Anguslar Ulaştan kalktı geriye dışkı atıkları kaldı

Anguslar Ulaştan kalktı geriye dışkı atıkları kaldı

Trakyada ilk kez Çorlu /Ulaş Beldesinde geçtiğimiz yıllarda kurbanlık adı altında küçükbaş ve büyükbaş hayvan (Angus) ithal edilmiş ve burada karantina altındalar denilmişti.

Trakya’da ilk kez Çorlu /Ulaş Beldesinde geçtiğimiz yıllarda kurbanlık adı altında küçükbaş ve büyükbaş hayvan (Angus) ithal edilmiş ve burada karantina altındalar denilmişti.

Olayın takipçisi Çorlu Kaymakamı Ali Dursun ile Ulaş Belediye Başkanı Kenan Demiray bu hayvanların Ulaş hudutları içinde bulunmasının uygun olmadığı görüşünde birleştiler. Ulaş Belediye Meclisi ve Başkanlık aldığı kararla izin ve ruhsat vermedi.

Bu arada konu ulusal, yerel medya’da geniş yer alınca olayı duymayan bilmeyen kalmadı.

Ve süreler verildi. Sonunda Ulaş Belediyesi sınırları içindeki tüm küçükbaş ve büyük baş hayvanlar (anguslar) kalktı. Ama geride Angus dışkıları (pislikler) kaldı.

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları
Anguslar Ulaştan kalktı geriye dışkı atıkları kaldı için yapılan yorumlar : 1 Yorum yapıldı


  1. 1 erdem  yorumladı.

    tüm basın yerel medya o kadar uğraştılar şöyle kokuyor böyle kokuyor diye en son adamlar ne varsa kaldırmak zorunda kaldılar tabi gönülsüz bi gidiş olduğu için çöpleride çorluya hatıra kaldı


Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları