Babasına kızan Genç Kız intihar etmek istedi « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - ÇORLU HABERLERİ - Babasına kızan Genç Kız intihar etmek istedi

Babasına kızan Genç Kız intihar etmek istedi

Babasına kızan Genç Kız intihar etmek istedi

Çorluda erkek arkadaşı ile görüşmesine izin vermeyen babasına kızan 14 yaşındaki N.G hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

Çorlu’da erkek arkadaşı ile görüşmesine izin vermeyen babasına kızan 14 yaşındaki N.G hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

İddiaya göre 14 yaşındaki N.G, babasının erkek arkadaşı ile görüşmesini öğrendi. Kızına bir daha görüşme yapmayacaksın demesine sinirlenen N.G evde bulunan değişik markalardaki ilaçları içti. Ailesinin baygın halde bulduğu kız özel hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Olayla ilgili olarak soruşturma sürerken babanın ifadesi alınacağı belirtildi.

İNTAHARA TEŞEBBÜS 1. SIRADA.

Son zamanlarda Çorlu’da intihar vakalarında da bir artış gözleniyor. Çorlu devlet hastanesi başta olmak üzere günde en az 5 veya 6 intihara teşebbüs vakasının acil servisine geldiği belirtildi.

Genellikle teşebbüslerin hap içmek olduğu bildirildi.

Yetkililer “ İlçede son zamanlar intihara teşebbüs olaylarında büyük bir artış gözlenmektedir. Geçen ay Çorlu devlet hastanesine yaklaşık olarak 100’e yakın intihara teşebbüs olayı intikal etmiştir.

Genelde bu tür vakalarda teşebbüs edenlerin yoğun bakım ünitelerinde tedavi altında tutulmaktadır” şeklinde konuştular.

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları