Başkan Ali Ertemden Rektör Osman Şimşek Kampus için destek istedi « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - ÇERKEZKÖY HABERLERİ - Başkan Ali Ertemden Rektör Osman Şimşek Kampus için destek istedi

Başkan Ali Ertemden Rektör Osman Şimşek Kampus için destek istedi

Başkan Ali Ertemden Rektör Osman Şimşek Kampus için destek istedi

Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem’e taziye ziyaretinde bulunan NKÜ Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek Başkan Ali Ertem’den Kampus için destek istedi

Ziyarette Rektör Prof.Dr. Osman Şimşek, Çerkezköy’e bir
kampus yapılmasını düşündüklerini ifade etti. Rektör Şimşek, “Çerkezköy hızla gelişen, devamlı göç alan ve büyüyen bir kent. Üniversite olarak Çerkezköy’e kampus yapılmasını düşünüyoruz. Bu konuda da Çerkezköy Belediyesi’nin desteğini istiyoruz.

Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem’in babası Hacı Yusuf Ertem’in vefatı sonrası Başkan Ertem’e taziye ziyaretleri hızla devam ediyor.

Önceki günde Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek beraberinde Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Burhan Aslan, Çerkezköy Meslek Yüksek Okul Müdürü Prof.Dr. H.Ziya Özek, Çerkezköy Yüksek Okul Sekreteri Ali Ağbal ve Çerkezköy Meslek Yüksek Okul Öğretim Görevlisi Metin Taşkın ile birlikte Başkan Ali Ertem’e taziye ziyaretinde bulundu.

Taziye Ziyaretinde Çerlkezköy Kaymakamı Ayhan Bayhan ile Çerkezköy Belediye Başkan Yardımcısı Dr.Gökhan İnce’de hazır bulundu. Başkan Ertem Taziye Ziyaretinde bulunan NKÜ Rektörü Prof.Dr. Osman Şimşek ve beraberindekilere teşekkür etti.
NKÜ REKTÖRÜ PROF.DR.OSMAN ŞİMŞEK ÇERKEZKÖY’E KAMPÜS YAPILMASI İÇİN BAŞKAN
ERTEM’DEN DESTEK İSTEDİ

Ziyarette Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek, Çerkezköy’e bir kampus yapılmasını düşündüklerini ifade etti. Rektör Şimşek, “Çerkezköy hızla gelişen, devamlı göç alan ve büyüyen bir kent. Üniversite olarak Çerkezköy’e kampus yapılmasını düşünüyoruz.

baskan-ali-ertemBu konuda da Çerkezköy Belediyesi’-nin desteğini istiyoruz.Ben hizmet yapmak için geldim. Koordineli çalışma yapmayıda önemsiyorum.

Çünkü koordineli çalışma her zaman başarı sağlamıştır” dedi ve Başkan ertem’den Kampüs için destek beklediğini tekrarladı. Başkan Ali Ertem’de Rektör Şimşek’e destek sözü verdi.

NKÜ REKTÖRÜ PROF. DR.ŞİMŞEK, “TIP FAKÜLTESİNDE KALP AMELİYETLARI BAŞLADI”

Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof Dr. Osman Şimşek, NKÜ Tıp Fakültesinde Kalp ameliyatlarının başladığını da belirtti.

N.K.Ü. Rektörü Prof.Dr. Osman Şimşek, “Üninersitemiz Tıp Fakültesinde Kalp Ameliyatları yapılmaya başlandı.Türkiye’nin ünlü kalp doktorlarını bünyesinde bulunduran Tıp Fakültemiz’de ameliyetları bu usta hekimlerimiz yapmaktadır.

Tıp Fakültemizde günde 700 ila 800 hastaya bakılmaktadır.Tıp Fakültemizi daha da büyütmek için 3-4 bina ihalesi yapacağız.

Hastanemize kısa zamanda 200 yatak kapasitesine getirmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi. Ziyaret sonunda Başkan Ertem Konuklarını kapıya kadar geçirerek uğurladı.

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları