Başkan Baysan’dan Alan 59 Rap Grubuna Destek « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - ÇORLU HABERLERİ - Başkan Baysan’dan Alan 59 Rap Grubuna Destek

Başkan Baysan’dan Alan 59 Rap Grubuna Destek


Başkan Baysan’dan Alan 59 Rap Grubuna Destek

Çorlu’nun yerel gruplarından Alan 59, müzikal kariyerinin 10. yılı münasebetiyle yeni albüm çıkardı.

“Prestij” adlı yeni albüm çalışmasının tanıtım çalışmalarına başlayan Alan 59 Grubunun üyeleri; Mehmet Atan ve Hüseyin Özkan, Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan’ı makamında ziyaret etti. Başkan Baysan’a yeni albümlerini takdim eden başarılı gençler: “Grubumuzu 2001 yılında kurduk. İlk albümüz Geçmişin Bedeli 2007 yılında yayınlandı. Son albümümüz Prestij için klip çekeceğiz. Yeni albümümüzle sesimizi daha geniş kitlelere duyurmak ve Türkiye çapında çalışmalar ortaya koymayı hedefliyoruz” dediler.

Alan 59 Grubunun üyelerini tebrik eden Başkan Baysan, klip çekimi konusunda gerekli desteği vereceğini belirtti.

Özel sektörde çalışan Alan 59 Grubunun üyeleri, kayıtlarını TMT Proline Müzik Stüdyosunda yapıyor. 20 şarkının yer aldığı Prestij albümü için klip çekmeye hazırlanan Alan 59 Grubu’nun sponsor arayışı devam ediyor. Türkiye genelinde ses getirecek bir klip çekmek isteyen Mehmet Atan ve Hüseyin Özkan, albümün kamuoyunda ses getirebilmesi için gerekli tanıtım ve PR’ın yapılmasının önem arz ettiğini dile getirdiler.

Trakya bölgesinde pek çok konser veren Alan 59 Grubu, Çorlu Belediyesi tarafından düzenlenecek Kültür ve Sanat Festivalinde de sahne alarak, yeni şarkılarıyla müzikseverlerle buluşacak.

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları