Belediye Başkanı Ünal Baysan Açıklaması « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - ÇORLU HABERLERİ - Belediye Başkanı Ünal Baysan Açıklaması

Belediye Başkanı Ünal Baysan Açıklaması


Belediye Başkanı Ünal Baysan Açıklaması

Ak Parti Tekirdağ Milletvekili Ziyaedddin Akbulut’un vatandaşların belediye hizmetlerinden şikayeti var yönündeki açıklamalarını basın mensuplarının soruları üzerine değerlendirdi.

Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan meclisin kapanmasının ardından seçim bölgesi olan Çorlu’da vatandaşlarla bir araya gelen Ak Parti Tekirdağ Milletvekili Ziyaedddin Akbulut’un vatandaşların belediye hizmetlerinden şikayeti var yönündeki açıklamalarını basın mensuplarının soruları üzerine değerlendirdi. Başkan Baysan, dile getirilen eksikliklerin kendileri için ışık olacağını ve bu ışık doğrultusunda yola devam edeceklerini söyledi.

Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, Viyana Edit Enstitüsü ile işbirliği ile düzenlenecek olan İngilizce kursları ile alakalı olarak gerçekleştirdiği basın toplantısının ardından basın mensuplarının da sorularını yanıtladı. Çorlu’da esnaf ziyaretleri yapan Ak Parti Tekirdağ Milletvekili Ziyaeddin Akbulut’un ‘vatandaşların hükümetimizden iktidardan yana şikayetleri yok şikayetler Çorlu Belediyesi ile alakalı’ açıklamalarının hatırlatılması üzerine Başkan Baysan: “Ziyaeddin Akbulut, takdir ettiğim, takip ettiğim, başka partiden olmasına karşın değerlendirmelerini objektif bulduğum bir isim pek çok konuda bize de yardımcı oldu. Tabi ki vatandaş vekilini gördüğü gördüğünde şikayetini iletecek. Onların söylediği eksiklikler bizim için ışık olacak bizde bu ışık doğrultusunda yolumuza devam edeceğiz” dedi.

Çorlu’da yapılması planlanan katı atık bertaraf tesisinin durumu ile alakalı olarak sorulara Başkan Baysan: “Tesisin ruhsatı Bakanlık tarafından veriliyor, Belediyenin bu konuda herhangi bir yaptırımı yok. Bu konudaki gelişmeleri izliyoruz” karşılığını verdi. Çorlu Belediyesi’nin bu konuda önce onay verip sonra bunu iptal ettiğinin hatırlatılması üzerine ise Baysan, “yanlıştan dönmek erdemdir” cevabını verdi.

Bölgede yer alan bazı belediye başkanlarının parti değiştirmeleri ile alakalı olarak sorular üzerine ise Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan ‘ben CHP’liyim’ cevabını vererek: “Özgürlük var, isteyen istediği partiye geçebilir, adam kafasına koyduysa geçer. Kendisine göre haklı sebepleri de olabilir. Halk değerlendirmesini zamanı gelince yapar. Bu geçişler ve değişimler artı da getirebilir, eksi de getirebilir. Her geçiş olumlu olmayabiliyor” dedi.

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları