Bu Ne sorumsuzluk böyle Kaza olunca mı önlem alınacak « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - ÇORLU HABERLERİ - Bu Ne sorumsuzluk böyle Kaza olunca mı önlem alınacak

Bu Ne sorumsuzluk böyle Kaza olunca mı önlem alınacak

Bu Ne sorumsuzluk böyle Kaza olunca mı önlem alınacak

Çorluda en işlek caddelerde başı boş olarak gezen atlar trafiği büyük tehlikeye sokuyor. Ancak hiçbir yetkilinin bu tehlikeyi görmemesi sürücülere büyük sıkıntı yaşatıyor.

Çorlu’da sahipleri tarafından üç at Çırak bayırı ışıklarda yolun ortasına çıkması geçtiğimiz günlerde trafiği alt üst etti.

Sürücülerin özellikle yaptıkları ihbarlar ise cevapsız kalınca ortaya farklı görüntüler çıktı. Yoğun trafikte yola çıkan atları gören sürücüler durunca zaman zaman trafikte aksamaları beraberinde getirdi.

SÜRÜCÜLER İSYAN ETTİ.

Başıboş atların yola çıkarak büyük tehlike yarattığını belirten araç sürücüleri “ Özellikle Hatip Mahallesi Çırak bayırı mevkiinde üç tane at sürekli olarak yola çıkıyor. Buda biz araç sürücülerine zor anlar yaşatıyor.

Trafiğin en yoğun olduğu zaman yola çıkmaları oldukça sıkıntı veriyor ve trafik durma noktasına geliyor. Biz polisimi, belediyeyi mi kimi arayacağız bunu da bilmiyoruz.

Ancak burada bir tehlike var birinin buna dur demesi için burada bir kazamı olması gerekiyor” şeklinde konuştular.

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları