CAİLLOU MASKOTU ÇORLU’LU ÇOCUKLARI EĞLENDİRDİ « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - ÇORLU HABERLERİ - CAİLLOU MASKOTU ÇORLU’LU ÇOCUKLARI EĞLENDİRDİ

CAİLLOU MASKOTU ÇORLU’LU ÇOCUKLARI EĞLENDİRDİ

CAİLLOU MASKOTU ÇORLU’LU ÇOCUKLARI EĞLENDİRDİ

Türkiye’de ve dünyada yayınlandığı ülkelerde çocukların büyük ilgi ile izlediği çizgi film karakteri Caillou maskotu, Çorlu’da çocukları eğlendirdi.

Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde, NT Mağazası Çorlu Şubesi’nin haftanın üç günü yaptığı etkinlikler çerçevesinde, çizgi film karakteri Caillou maskotu ile çocuklar, mağaza içerisinde ve Çorlu Heykel Meydanı’nda neşeli dakikalar yaşadı.

Caillou karakterini ilk defa Çorlu’ya getirdiklerini belirten NT Mağazası Çorlu Şube Müdürü Ahmet Taşçıoğlu, ”Çocuklara yönelik hafta içerisinde üç gün etkinlik yapıyoruz.

Bugün farklı bir şey olsun istedik ve Caillou maskotunu çocuklarla buluşturduk. Aile ve çocuklardan çok olumlu tepkiler aldık.” dedi.

Çocuklar 2 saat boyunca Caillou maskotuna büyük ilgi gösterdi. Çocuklar Caillou ile çeşitli oyunlar oynarken, çok sayıda hatıra fotoğrafı çektirdi. Caillou, çocukların aldıkları kitapları imzaladı. CİHAN

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları