Çerkezköy Devlet Hastanesi’ne 6 yeni kadro daha « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - ÇERKEZKÖY HABERLERİ - Çerkezköy Devlet Hastanesi’ne 6 yeni kadro daha

Çerkezköy Devlet Hastanesi’ne 6 yeni kadro daha


Çerkezköy Devlet Hastanesi’ne 6 yeni kadro daha

Sağlık Bakanlığı’nın kurum içi naklen atama kuraları sonucu Çerkezköy Devlet Hastanesi’ne 6 yeni kadro açıldı. Beyin cerrahisi, cildiye, dahiliye, nöroloji, göğüs cerrahisi ve radyoloji uzmanı kadrolarına istek olması halinde hastanedeki uzman hekim sayısının 45’e yükselecek.

Kurum içi naklen atama kuraları sonucu Çerkezköy Devlet Hastanesi’ne 6 kadro açıldı.

UZMAN HEKİM SAYISI 45’E ÇIKACAK
Çerkezköy Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Dr. Necati Karaoğlu, kurum içi naklen ataması sonucu Çerkezköy Devlet Hastanesi’ne beyin cerrahisi, cildiye, dahiliye, nöroloji, göğüs cerrahisi ve radyoloji dalında kadrolar açıldığını söyleyerek “açılan kadrolara istek olması halinde uzman hekim arkadaşlarımız hastanemizde göreve başlayacaklar. Açılan kadrolara talep olup olmaması halinde hastanemizdeki uzman hekim sayısı 45’e yükselecek’’ dedi.

ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR
Başhekim Karaoğlu, hastane yönetimi olarak hedeflenen amaçlar doğrultusunda çalışmalarını sürdürdüklerini kaydederek hem beyin cerrahlarının hem de kulak burun boğaz uzmanlarının kullanabilecekleri yeni bir ameliyat mikroskobu alacaklarını belirtti. Uzman Dr. Necati Karaoğlu, göz hastalıkları uzmanlarının da kullanabileceği bir cihaz almayı planladıklarının kaydederek “hastaların daha modern biçimde tedavilerinin gerçekleştirilmesi ve sağlık hizmetlerinden yararlanabilmeleri için hastanedeki iyileştirmeleri sürdürüyoruz.” ifadelerini kullandı.

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları