Çerkezköy Diş Hastanesi Yakında açılıyor « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - ÇERKEZKÖY HABERLERİ - Çerkezköy Diş Hastanesi Yakında açılıyor

Çerkezköy Diş Hastanesi Yakında açılıyor


Çerkezköy Diş Hastanesi Yakında açılıyor

2 bin 500 metrekare kapalı alana kurulan Çerkezköy Diş Hastanesi’nde geri sayım başladı. 15 gün içinde açılması planlanan hastanede, 30 diş hekiminin görev yapması beklenirken, uzman hekim ataması yapılması halinde, diş ameliyatları da yapılabilecek.

Çerkezköylüler’in ağız ve diş sağlığı bakımından öncelikli adreslerinden biri olacak olan Çerkezköy Diş Hastanesi’ndeki çalışmalar son sürat devam ederken, artık son hazırlıklar da yapılmaya başlandı. Toplam 2 bin 500 metrekare kapalı alanda hizmet verecek olan hastanede 30 doktorun görev yapması bekleniyor.

SON 15 GÜN
İstasyon Mahallesi’nde yapımı devam eden Çerkezköy Diş Hastanesi Binası’ndaki çalışmalar büyük oranda tamamlanırken, diş hastanesinin 15 gün sonra hizmete girmesi planlanıyor. Günde ortalama 1000 hastaya hizmet verme kapasitesine sahip olacak hastanede, uzman hekim atanması yapılması halinde, diş ameliyatları da yapılabilecek.

BAŞHEKİM YARDIMCISI ATANACAK
Çorlu Ağız ve Diş Hastalığı Hastanesi’ne bağlı olarak faaliyet gösterecek olan Diş Hastanesi’ne ayrıca bir başhekim ataması yapılmayacak, ancak aynı hastane tarafından Çerkezköy Diş Hastanesi’ne bir başhekim yardımcısı atanacak. Hastanede, toplam kaç personelin görev alacağı ise henüz netlik kazanmadı.

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları