Çerkezköy MeslekYüksekokulu tarafından AK Parti’li Demirbağ’a plaket « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - ÇERKEZKÖY HABERLERİ - Çerkezköy MeslekYüksekokulu tarafından AK Parti’li Demirbağ’a plaket

Çerkezköy MeslekYüksekokulu tarafından AK Parti’li Demirbağ’a plaket

Çerkezköy MeslekYüksekokulu tarafından AK Parti’li Demirbağ’a plaket

Çerkezköy MeslekYüksekokulu tarafından düzenlenen birçok etkinliğe ‘sponsorluk’ desteği veren AK Parti İlçe yönetimine, yüksekokul öğrencileri tarafından teşekkür plaketi verildi. ‘Öğrenciler bizim geleceğimiz’ diyen Başkan Demirbağ, sağ-sol çatışmaları nedeniyle gerçekleştiremediği üniversite hayalini buyıl gerçekleştirmek istediğini söyledi.

Çerkezköy Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Öğretim Görevlisi Özgün Geyiktepe, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı öğrencileri Şükrü Ekinci, Fatma Ateş ve Mehmet Kaya ile birlikte AK Parti Çerkezköy İlçe Teşkilatı’nı ziyaret ederek, düzenledikleri etkinlikleri sponsorluk desteği veren AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Alaettin Demirbağ’a, teşekkür plaketi verdi.

Yüksekokul öğrencilerinin değişik periyotlarla birçok seminer ve konferansa imza attığını dile getiren Çerkezköy Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Özgün Geyiktepe “Etkinliklerimize hem maddi anlamda, hem de bizzat katılarak destek veriyorsunuz. Bu duyarlı yaklaşımınızdan ötürü size teşekkür ediyorum.” Diye konuştu.

ÜNİVERSİTE OKUMAYI DÜŞÜNÜYORUM
Kendisine verilen plaket için Yüksekokul heyetine teşekkür eden Başkan Demirbağ da; “Öğrencilerimiz bizim geleceğimizdir. Onlara her zaman yardım etmeye hazırız. Bu ülkeyi daha ileri seviyeye taşıyacak olanlar bugünün öğrencileridir.” İfadelerini kullandı.

Bu seneki üniversite sınavlarına girmeyi düşündüğünü de dile getiren Başkan Demirbağ; “1980 yılında liseyi bitirdim. O dönem ülke çok karışık olduğu için babam üniversite sınavlarına girmemi istemedi. Ama okumanın yaşı yok. İnşallah bu seneki sınava girip üniversite okumayı düşünüyorum.” Şeklinde konuştu.

ÖĞRENCİLERE SERVİS SÖZÜ
Çerkezköy Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Özgün Geyiktepe’nin, Sivil Savunma Bölümü öğrencilerinin uygulamalı itfaiyecilik eğitimi için Organize Sanayi Bölgesi’ne gitmek zorunda kaldığını ve ulaşım konusunun öğrenciler için sıkıntı oluşturduğunu dile getirmesi üzerine Başkan Demirbağ, öğrenciler için servis sözü de verdi.

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları