Çerkezköy Şoförler Esnaf Odası Başkanı Ercan Akın Tutuklandı « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - ÇERKEZKÖY HABERLERİ - Çerkezköy Şoförler Esnaf Odası Başkanı Ercan Akın Tutuklandı

Çerkezköy Şoförler Esnaf Odası Başkanı Ercan Akın Tutuklandı

Çerkezköy Şoförler Esnaf Odası Başkanı Ercan Akın Tutuklandı

Çerkezköy Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Yaşar Kuş ve Başkan Yardımcısı Ercan Akın, görevi kötüye kullanmak suçundan tutuklandı.

Çerkezköy’de bir alışveriş merkezi önünde çalışan taksilerin tescil kayıtlarının olmadığı ve durak dışı çalıştıkları ihbarının yapılmasının ardından Çerkezköy Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Yaşar Kuş ve Başkan Yardımcısı Ercan Akın, savcılık talimatıyla polis tarafından gözaltına alındı.

Çerkezköy Adliyesi’nde Cumhuriyet Savcısı İsmail Akça’ya 2 saat ifade veren Kuş ve Akın, tutuklama istemiyle adliyeye sevk edildi.

Çıkarıldıkları mahkeme tarafından ‘görevi kötüye kullanma’ suçundan tutuklanan Yaşar Kuş ve Ercan Akın, Silivri Cezaevi’ne gönderildi.

ŞOFÖRLERİN SORUNLARI İÇİN 70 KİLOMETRE YÜRÜMÜŞTÜ

Çerkezköy Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Yaşar Kuş, geçen yıl şoförlerin sorunlarına dikkat çekmek için Tekirdağ ile Çerkezköy arasındaki 70 kilometrelik uzaklığı yürümüştü. 137 kilo olan Yaşar Kuş’a olası bir sağlık sorununa karşı odaya ait ambulans da eşlik etmişti.

Popüler aramalar

çerkezköy şöförler odası (16)keşan haberleri (12)

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları