Çerkezköy Şoförler Odası’nda Yetki Kavgası « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - ÇERKEZKÖY HABERLERİ - Çerkezköy Şoförler Odası’nda Yetki Kavgası

Çerkezköy Şoförler Odası’nda Yetki Kavgası

Çerkezköy Şoförler Odası’nda Yetki Kavgası

Çerkezköy Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Yaşar Kuş ve Başkan Yardımcısı Ercan Akın’ın cezaevine girmesi üzerine dün ‘İmza yetkisini kim kullanacak?’ kavgası yaşandı. 5 Yönetim Kurulu Üyesi’nden 5’inin de imza yetkisine talip olması üzerine önce tartışma, ardından da kavga çıktı. Kavgayı olay yerine çağrılan polis ekipleri ayırdı.

Çerkezköy Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Yaşar Kuş ile Başkan Yardımcısı Ercan Akın’ın, resmi evrakta sahtecilik ve ikna yoluyla irtikap iddiasıyla geçtiğimiz Cuma günü tutuklanarak Silivri Cezaevi’ne gönderilmesi, Oda’da imza yetkisi sorununu doğurdu.

5 ÜYE ADAY OLDU

Bunun üzerine Çerkezköy Şoförler ve Otomobilciler Odası üyeleri işlerin yürütülmesi amacıyla, Oda Yönetim Kurulu Üyeleri, bir kişiye imza yetkisi verilmesi için toplanırken, yapılan toplantıya Tekirdağ Esnaf Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Sami Kayın da katıldı.

soforler_odasinda_yetki_kavgasiAncak ‘İmza Yetkisi’ için seçim kararı alınınca Oda Yönetimi’nde yer alan 5 üyenin 5’i de aday olunca, tartışmalar başladı. Adaylar Yaşar Balkan, Adem Verici, Vahdettin Sargın, Yıldız Arın ve Tanju Adalı arasında baş gösteren tartışmalar, bazı adayların birbirilerine karşı fiziki saldırısına dönüştü.

POLİS ÇAĞRILDI
Çıkan kavgayı Tekirdağ Esnaf Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Sami Kayın ayırmaya çalıştıysa da başarılı olamadı. Bunun üzerine Şoförler Odası’na Polis ekipleri çağrıldı. Oda’ya gelen polis ekipleri Üyeler arasındaki kavgayı ayırarak Oda’dan ayrıldı.

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları