ÇERKEZKÖY’de Akbank’ın yeni müdürü Murat Arda göreve başladı « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - ÇERKEZKÖY HABERLERİ - ÇERKEZKÖY’de Akbank’ın yeni müdürü Murat Arda göreve başladı

ÇERKEZKÖY’de Akbank’ın yeni müdürü Murat Arda göreve başladı

ÇERKEZKÖY’de Akbank’ın yeni müdürü Murat Arda göreve başladı

Erol Taşdelen’in Uşak’a tayin olmasının ardından Akbank Çerkezköy Şube Müdürlüğü’ne atanan Murat Arda görevine başladı.

Çerkezköy’e atanmasının kendisi için mutluluk verici olduğunu ifade eden Arda, ‘’12 senedir Trakya’nın çeşitli yerlerinde görev yaptım. Çerkezköy ve Trakya Bölgesi’ni çok iyi tanıyorum ‘’ dedi.

Yaklaşık 3 yıldır Akbank Çerkezköy Şube Müdürlüğü görevini yürüten Erol Taşdelen’in Akbank Uşak Şube Müdürlüğü’ne atanmasının ardından Akbank Çerkezköy Şube Müdürlüğü’ne atanan Murat Arda önceki gün görevine başladı.

‘’12 YILDIR AKBANK AİLESİ İÇERİSİNDEYİM’’

12 yıldır Akbank ailesi içerisinde çeşitli görevlerde bulunduğunu söyleyen Murat Arda, ‘’ Edirne, Havsa doğumluyum. 12 yıldır, Trakya’nın çeşitli yerlerinde görev yaptım. Çerkezköy Şubesi’ne atanmadan önce Akbank Trakya Bölge Müdürlüğü’nde Ticari Pazarlama Sorumlusu Müdür Yardımcısı olarak çalıştım. Çerkezköy ve Trakya Bölgesi’ni çok iyi tanıyorum” şeklinde konuştu.

‘’BURADA OLMAK GURUR VERİCİ’’
Murat Arda, Çerkezköy’e atanmasının kendisi için mutluluk verici bir olay olduğunu ifade ederek ‘’Çerkezköy gibi Trakya’nın en büyük ilçelerinden birine Akbank Şube Müdürü olarak atanmak benim için çok büyük gurur ve mutluluk kaynağı oldu” ifadelerini kullandı.

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları