Çerkezköy’de Bayan polis ve polis eşleri kaynaşma çayında buluştu « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - ÇERKEZKÖY HABERLERİ - Çerkezköy’de Bayan polis ve polis eşleri kaynaşma çayında buluştu

Çerkezköy’de Bayan polis ve polis eşleri kaynaşma çayında buluştu

Çerkezköy’de Bayan polis ve polis eşleri kaynaşma çayında buluştu

Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürü Kadir Yırtar’ın eşi Aysun Asiye Yırtar’ın ev sahipliğinde Çerkezköy Polisevi’nde çalışan bayan polis ve polis eşlerine yönelik tanışma ve Kaynaşma Çayı’ düzenledi.

İlçe Emniyet Müdürü Kadir Yırtar’ın eşi Aysun Asiye Yırtar’nı Çerkezköy Polisevi’nde düzenlediği ‘tanışma ve kaynaşma çayı’ programında çalışan bayan polisler ile polis eşleri bir araya geldi.

POLİSEVİ’NDE DÜZENLENDİ
Tanışma ve kaynaşma çayına Çerkezköy İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Murat Ogan’ın eşi Tülay Ogan, İdari Büro Amiri Murat Tabak’ın eşi Gülhan Tabak, Çerkezköy İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Rüştü Eryılmaz’ın eşi Ayşen Eryılmaz, Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü ile Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görev yapan bayan polisler ile çok sayıda polis eşi katıldı. Aysun Asiye Yırtar davete katılan hanımları kapıda karşılayarak davetlilerle yakından ilgilendi.

‘’KAYNAŞMAYI HEDEFLİYORUZ’’
Programda bir konuşma yapan Aysun Asiye Yırtar, “ağır ve zor şartlar altında görev yapan ve genellikle son derece kısıtlı sosyal yaşamı bulunan emniyet mensuplarımızın eşlerine bir nebze olsun farklılıklar sunmak, aileler arasında kaynaşma, tanışma birlik ve beraberlikleri güçlendirmek için, fırsat buldukça düzenlemeye çalışacağımız bu tür etkinliklere başta teşkilat mensuplarımızın eşleriyle ve tüm hanımlarla kaynaşmayı hedefliyoruz’ diyerek ‘’destekleriniz ve katkılarınızın çok önemli ve değerli olduğunu bizler biliyoruz, lütfen sizler de biliniz. Emniyet ailesinin bireylerini oluşturan teşkilat mensuplarımız iyi günlerde olduğu kadar sıkıntılarda da bir araya gelip kenetlenmeyi sevgi ve saygıyla bütünleşmeyi öğrenmişlerdir” ifadelerini kullandı.

‘’EŞLERİMİZİN YANINDA OLMALIYIZ’’
Polis eşlerine seslenerek konuşmasını sürdüren Aysun Asiye Yırtar, şöyle devam etti: “eşleriniz, halkın güvenliği ve suçu önleme sorumluluğunda büyük gayretler sarf etmektedirler. Biliyoruz ki polisin başarılı olması için halkın desteğinin yanında siz eşlerinin de büyük desteğine ihtiyaçları vardır. Eşlerimize nasıl yardımcı olacağımız hususunda bilinçlenmeliyiz. Gözbebeğimiz olan çocuklarımıza da karanlık güçlerin kucağına düşmemeleri için biraz sevgi ve ilgi göstermemiz gerekmektedir. Çocuklarımızdan ilgimizi ve sevgimizi esirgemeyelim”

TEŞEKKÜR ETTİ
Aysun Asiye Yırtar konuşmasının sonunda etkinliği düzenlenmesinde katkısı olanlara ve davete katılanlara teşekkür ederek “devletimiz ve milletimizin selameti uğruna hayatını feda eden şehitlerimizin aziz hatıralarını rahmetle, emekli ve gazilerimizi minnetle anarken, geride kalan dul ve yetimlere şükranlarımızı sunarız’’ ifadelerine yer verdi.

PLAKET TAKDİM EDİLDİ
Aysun Asiye Yırtar’ın konuşmasını tamamlamasının ardından Çerkezköy İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Murat Ogan’ın eşi Tülay Ogan, ‘tanışma ve kaynaşma çayını’ tertipleyen Aysun Asiye Yırtar’a teşekkür plaketi takdim etti. Yapılan konuşmaların ardından tanışma ve kaynaşma çayına katılan davetliler müzik eşliğinde gönüllerince eğlendiler.

Popüler aramalar

çerkezköy (45)

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları