Çerkezköyde Pres makinasına başını kaptıran genç kurtarılamadı « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - ÇERKEZKÖY HABERLERİ - Çerkezköyde Pres makinasına başını kaptıran genç kurtarılamadı

Çerkezköyde Pres makinasına başını kaptıran genç kurtarılamadı

Çerkezköyde Pres makinasına başını kaptıran genç kurtarılamadı

Tekirdağın Çerkezköy ilçesinde bir fabrikada çalışan 26 yaşında ki genç, pres makinesi temizlemek isterken başını kaptırarak yaralandı.

Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde bir fabrikada çalışan 26 yaşında ki genç, pres makinesi temizlemek isterken başını kaptırarak yaralandı.

Hemen hastaneye kaldırılan yaralı 1 hafta boyunca İstanbul’da makinelere bağlı olarak yaşatılmaya çalışıldı. Fakat tedaviye cevap vermeyen genç işçi hayatını kaybetti. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesinde bulunan bir fabrikada işçi olarak çalışan Gökhan Genç(26) görevli olduğu bölümde ki pres makinesini temizlemek istedi. İddiaya göre bir anlık dalgınlık sonucu Genç başını pres makinesine kaptırdı.

Arkadaşlarının yardımıyla sıkıştığı pres makinesinden çıkarılan Genç yaralı olarak Çerkezköy’de hastaneye kaldırıldı. Genç’in tedavisinin daha iyi yapılabilmesi için İstanbul’da özel bir hastaneye kaldırıldı. 1 hafta makinelere bağlı olarak yaşatılmaya çalışılan Genç tedavilere cevap veremeyince hayatını kaybetti.

Hayatını kaybeden Genç’in cenazesi Çorlu’da Garaj Camiinde kılınan cenaze namazı sonrası Muratlı ilçesine bağlı Çevrimkaya köyünde gözyaşları içinde toprağa verildi.

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları