Çerkezköydeki Vanlı depremzedelere Tekirdağ Emniyetinden yardım « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - ÇERKEZKÖY HABERLERİ - Çerkezköydeki Vanlı depremzedelere Tekirdağ Emniyetinden yardım

Çerkezköydeki Vanlı depremzedelere Tekirdağ Emniyetinden yardım

Çerkezköydeki Vanlı depremzedelere Tekirdağ Emniyetinden yardım

Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Büro Amirliği ekipleri, yardımsever vatandaşlardan temin ettikleri yardım malzemelerini Çerkezköy Polisevinde kalan 46 depremzedeye teslim etti.

Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Büro Amirliği ekipleri, yardımsever vatandaşlardan temin ettikleri yardım malzemelerini Çerkezköy Polisevinde kalan 46 depremzedeye teslim etti. Yardım malzemelerinin teslim töreninde Tekirdağ İl Emniyet Müdürü Ali Yılmaz,Çerkezköy Kaymakamı Ayhan Bayhan’da hazır bulundu.

Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Büro Amirliği ekipleri tarafından yardımsever vatandaşlardan temin edilen yardım malzemeleri, Çerkezköy’de Polis Evinde kalan depremzedelere ulaştırıldı. Ailelere çeşitli hediyeler de veren İl Emniyet Müdürü Ali Yılmaz, “Depremzedeler için toplanan yardımları gerçek sahiplerine ulaştırmak için aracılık yaptık” dedi. Polis amcaları, ağabeyleri, teyzeleri ve ablalarının yakından ilgilendiği cıvıl cıvıl hayat dolu 25 depremzede çocuğun yüzü güldü. Depremzede ailelere tek tek hediyelerini veren Tekirdağ İl Emniyet Müdürü Ali Yılmaz’ın ise ilgi odağı 5 aylık Züheyla bebek oldu. Yılmaz, bebeği kucağına aldı ve bir süre sevdi.

YARDIM MALZEMELEİNİN TESLİMİNDE TEKİRDAĞ İL EMNİYET MÜDÜRÜ ALİ YILMAZ, ÇERKEZKÖY KAYMAKAMI AYHAN
BAYHAN VE ÇERKEZKÖY EMNİYET MÜDÜRÜ KADİR YIRTAR’DA HAZIR BULUNDU

Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Büro Amirliği Ekipleri Tekirdağlı yardımsever esnaf ve vatandaşlardan topladıkları yardım malzemelerini Çerkezköy Polis Evi’nde kalan 6 aileden oluşan toplam 46 kişiye dağıtıldı. Yardım Malzemelerinin teslim töreninde Tekirdağ İl Emniyet Müdürü Ali Yılmaz, Çerkezköy Kaymakamı Ayhan Bayhan, Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürü Kadir Yırtar, Çerkezköy İlçe Emniyet Müdür Yardımcıları Murat Ogan, Murat Tabak, ve Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Büro Amiri Komiser Hakan Yıldız, Toplum Destekli Büro Amirliği ekibinden Ersin Kanter, Ayca Yenici, Zülfükar Solak, Hasan Kaya, Ersin Ökmen, Nevat Yenici ve Olcay hazır bulundu.

POLİS AMCALARINDAN GİYSİ VE OYUNCAK ALAN ÇOCUKLARIN YÜZLERİ GÜLDÜ

Depremzede çocuklara Polis amcaları ve ablaları yakından sevgiyle şevkatle ilgilendi. Toplam 25 depremzede hayat dolu cıvıl cıvıl çocuğun yüzü güldü. Depremzede ailelere ve çocuklara tek tek hediyelerini veren Tekirdağ İl Emniyet Müdürü Ali Yılmaz’ın ise ilgi odağı 5 aylık dünya tatlısı Züheyla bebek oldu. Aldıkları oyuncaklarla büyük sevinç yaşayan çocukların sevinçleri görmeye değerdi. Hediyelerini alan Çocuklar polis amcalarının şapkalarını takarak selam verdiler. Daha sonra ailelere mont, seccade, iç çamaşırı, giyim eşyası, çamaşır deterjanı, temizlik malzemeleri, bebek bezi ve kuru gıdaların yer aldığı yardım paketleri teslim edildi.
TEKİRDAĞ İL EMNİYET MÜDÜRÜ ALİ YILMAZ, “EMANETLERİ GERÇEK SAHİPLERİNE ULAŞTIRDIK”

Depremzedelerin sıkıntılarını da tek tek dinleyen Tekirdağ İl Emniyet Müdürü Ali Yılmaz ve beraberindekilerle depremzedeler bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Programın sonunda kısa bir açıklama yapan Tekirdağ İl Emniyet Müdürü Ali Yılmaz, “Van’daki üzücü depremin ardından Çerkezköy Polisevinde bulunan 46 depremzede vatandaşımızı ziyaret ettik.
Onların ihtiyaçlarını yerinde tespit ettik. Tespit çerçevesinde Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Büro Amirliği ekiplerimiz Tekirdağ ve civarında bulunan iş adamları ve hayırsever vatandaşlar ile görüştüler. Oradan kendilerine teslim edilen emanetleri gerçek sahiplerine ulaştırmak için bizler bugün aracılık yaptık. Bu çalışmalar Toplum Destekli Büro Amirliğinin sosyal faaliyetlerindendir” dedi.
DEPREMZEDELER, “DEVLET BİZE KUCAK AÇTI, BİZE SAHİP ÇIKTI”
Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Büro Amirliği Ekipleri tarafından kendilerine giysi ve gıda,temizlik malzemesi yardımı yapılan Depremzedeler, yapılan yardımlardan ve kendilerine gösterilen yakın ve sıcak ilgiden son derece memnun ve mutlu olduklarını ifade etiler.
Depremzedeler, “Devletimiz bize kucak açtı. Bize sahip çıktılar. Allah devletimize zeval vermesin. Devletimize teşekkür ediyoruz” dediler.
Depremzedeler Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Büro Amirliği’nin yardımlarına da son derece memnun olduklarını belirttiler.

Popüler aramalar

çerkezköy özel optimed hastanesinde doğan bebek resimleri (14)

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları