Çorlu 112 olaylara anında müdahale ediyor « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - ÇORLU HABERLERİ - Çorlu 112 olaylara anında müdahale ediyor

Çorlu 112 olaylara anında müdahale ediyor


Çorlu 112 olaylara anında müdahale ediyor

Türkiyenin en büyük ilçesi olan Çorluda iki ayrı noktada görev yapan 112 Ambulans ekipleri olaylara anında müdahale ediyorlar.

Her geçen gün nü-fusu, sanayisiyle büyüyen Çorlu’da iki ayrı noktada görev yapan 112 sağlık ekipleri olaylara anında müdahale etmeleriyle vatandaşların takdirini kazanıyorlar.

Özellikle Çorlu’da şehir içinde meydana gelen olaylara şehir merkezi ekibi bakarken, otoban ve Edirne istikametine ise Marmaracık 112 nokta ekipleri vakalara çıkarak müdahale ediyorlar.

GÜNDE EN AZ 15- 20 VAKAYA GİDİLİYOR.

Kurulu bulunan 112 ekipleri günde en az 15 ile 20 vakaya gidiyor. Yaz aylarının gelmesiyle birlikte ekipler bazen diğer bölgelere de giderek vakalara müdahale ediyorlar.

Geçtiğimiz dönemlerden daha iyi bir konuma gelen 112 ekiplerinin en büyük sıkıntısı ise adreslerin tam verilmemesi ve bazen de trafik oluyor.Buna rağmen ise olaylara en kısa sürede giden 112 ekiplerini doktorundan ATT’ sine ve şoförüne kadar hepsini kutlamak gerekiyor.

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları