Çorlu AK Parti Kadın Kolları kampanyası Fazla eşyalar ihtiyaç sahiplerini sevindirecek « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - ÇORLU HABERLERİ - Çorlu AK Parti Kadın Kolları kampanyası Fazla eşyalar ihtiyaç sahiplerini sevindirecek

Çorlu AK Parti Kadın Kolları kampanyası Fazla eşyalar ihtiyaç sahiplerini sevindirecek

Çorlu AK Parti Kadın Kolları kampanyası Fazla eşyalar ihtiyaç sahiplerini sevindirecek

Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde AK Parti Kadın Kolları Çorlu Şubesi tarafından ‘İhtiyacın Yoksa Getir, İhtiyacın Varsa Götür’ sloganı ile evlerde kullanılmayan eşyaların değerlendirmesine yönelik bir kampanya başlatıldı.

Kampanyada toplanan eşyalar belirlenen ihtiyaç sahiplerine teslim edilecek. AK Parti Kadın Kolları Çorlu Şubesi üyesi Güler Erkek, amaçlarının yoksul ve alım gücü olmayan vatandaşlara hizmet olduğunu söyledi.

Kampanya ile bir sevgi evi oluşturup, ev eşyasına ihtiyacı olan ihtiyaç sahiplerinin ihtiyaçlarını tamamlamak istediklerini kaydeden Erkek, “Oluşturmaya çalıştığımız sevgi evimize giyim, mutfak eşyası, ev eşyası, kuru gıda gibi şeyleri kabul ediyoruz.

Getirme imkânı olmayanlar bize ulaştıkları takdirde istedikleri yerden eşyalarını alabiliriz.” dedi. Toplayacakları eşyaları, önceden belirledikleri ihtiyaç sahibi ailelere teslim edeceklerini belirten Güler Erkek, “Amacımız, israfı önleyip, evde kullanmadığımız eşyaları değerlendirirken, ihtiyacı olan aileleri de sevindirmek.” diye konuştu.

Ocak ayı sonuna kadar toplanan eşyalar, gerekli ayrıştırmalar yapıldıktan sonra ihtiyaç sahiplerine teslim edilecek.

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları