Çorlu Balkan Göçmenleri Derneği Bisaderden Sevgililer günü eğlencesi « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - ÇORLU HABERLERİ - Çorlu Balkan Göçmenleri Derneği Bisaderden Sevgililer günü eğlencesi

Çorlu Balkan Göçmenleri Derneği Bisaderden Sevgililer günü eğlencesi

Çorlu Balkan Göçmenleri Derneği Bisaderden Sevgililer günü eğlencesi

Çorlu Balkan Göçmenleri Derneği (BİSADER) 14 Şubat Sevgililer Günü münasebetiyle eğlence düzenledi.

Çorlu Balkan Göçmenleri Derneği (BİSADER) 14 Şubat Sevgililer Günü münasebetiyle eğlence düzenledi.

BİSADER Genel Merkezi’nin her yıl düzenlediği 14 Şubat Sevgililer Günü eğlen-cesinde Bulgaristan’ın en ünlü şarkıcılarından olan Teodora sahne aldı.

Gece boyunca sevi-len şarkılarını seslendiren Teodora, sevgililer gününe özel şarkıları ve sahne performansı ile göz doldurdu.

Gecenin diğer sanatçıları ise Rumeli TV’de yaptığı programlar ile sesini duyuran Anako Grubuydu. Bulgaristan göçmenlerinden oluşan grubun ses sanatçıları İsmail Çakır ve Orhan Çakır, söyledikleri şarkılar ile katılımcıları coşturdu.

Eğlence programının BİSADER Genel Başkanı Nuh Nuhoğlu, katılımcılara hitaben bir konuşma yaptı.

14 Şubat Sevgililer Günü ve 8 Mart Kadınlar Gününde eğlenceler düzenleyerek göçmenler arasında birlik ve beraberlik duygularının geliştirilmesini hedeflediklerini ifade eden Nuhoğlu, dernek üyeleri ve katılımcıların verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.

550 kişinin katıldığı 14 Şubat Sevgililer Günü Eğlencesine Tekirdağ Milletvekili Özlem Yemişçi, Bursa Milletvekilleri; İsmet Su ve İsmail Aydın, Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, Misinli Belediye Başkanı Ziyamettin Yaman, Belediye Başkan Yardımcıları; Ahmet Sarıkurt, Erdoğan Demirci ve Kemaleddin Avcı, Marmaracık Belediye Başkan Yardımcısı Bilgin Kareli, Belediye Meclis Üyeleri; Sezgin Engin, Osman Öztürk ve Ali Çimen, Bulgaristan Hak ve Özgürlükler Hareketi Partisi (HÖH) Trakya Temsilcisi Nevzat Akıncı, Mahalle Muhtarları Ahmet Özgür, Salim Sarıer ve İlhan Yılmaz, BİSADER Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Cebeci ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Rumeli Balkan Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeleri, BİSADER Çorlu Şubesi Başkanı Ümit Yılmaz, Çorlu Balkan Türkleri Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri, Havuzlar Güzelleştirme ve Koruma Derneği Başkanı Dinçer Akbulut, ÇİSAD Yönetim Kurulu Üyeleri, basın mensupları da hazır bulundu.Trakya’da yaşayan her kesimden göçmenlerin buluştuğu gecede, katılımcılar gönüllerince eğlendiler.

Popüler aramalar

misinli belediyesi (77)misinli (18)ali çimen çorlu (12)

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları

Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , , , ,
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları