Çorlu Belediyesi Meclisi Nisan ayı toplantısı yapıldı « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - ÇORLU HABERLERİ - Çorlu Belediyesi Meclisi Nisan ayı toplantısı yapıldı

Çorlu Belediyesi Meclisi Nisan ayı toplantısı yapıldı

Çorlu Belediyesi Meclisi Nisan ayı toplantısı yapıldı

Çorlu belediyesi Nisan ayı meclis toplantısı yapıldı. Toplantıda 15 gündem maddesi meclis üyeleri tarafından değerlendirildi.

Meclis salonunda Ünal Baysan başkanlığındaki toplantıda, Yeni Müdürlük kurulması, Kadro unvan ve derece değişikliği, Encümen üyeliğinin seçilmesi, İmar komisyonu üyesi seçilmesi, plan ve bütçe komisyonuna üye seçilmesi, Cadde ve sokak isimleri komisyonuna üye seçilmesi, denetim komisyonu raporu,Faaliyet raporunun görüşülmesi, Plan ve bütçe komisyon raporunun görüşülmesi, Reşadiye Mahallesin Şinasi Kurşun cad. 12/69/1 pafta 983 ada 2 nolu parsel üzerinde bulunan mülkiyeti belediyeye ait karayolları tarafından boşaltılan binanın satılması konusu, İller bankasından asfalt malzemesi alımı kredisi alınması için başkana yetki verilmesi, 07/ 03 / 2012/ 114 sayılı meclis kararında bahsi geçen ada numarasından düzeltme yapılmasının görüşülmesi, Takasta kullanılacak parsellerin belirlenmesi, imar planı değişikliklerinin görüşülmesi,İmar komisyon raporunun görüşülüp karara bağlanması konuları görüşüldü.

Yapılan mecliste Encümen üyeliklerine Tuncay Yavuz,Ömer Cebe, Zarife Geylan Atik, İmar Komisyonuna Nazmi Aydoğmuş, Evren Uludağ,Fatma Gürel, Cevat Sevim, Taner Erdim, Plan ve bütçe komisyonuna ise Ayşe Eroğlu,Ali Tatlıdil, Aynet Buyan, Alpaslan Kumyol, Nuh Nuhoğlu, Cadde ve sokak isimleri komisyonuna Yüksel Topçu, Fatma Gürel Mustafa Eryılmaz seçildiler. Daha sonra gündemin diğer maddeleri meclis üyeleri tarafından kabul edildi. Meclis başkanı Ünal Baysan’a Ak partili Meclis üyeleri Handan Var ile Semanur Özay tarafından bazı konular ile ilgili olarak soru önergeleri verildi.

Toplantıda ayrıca Ak parti belediye meclis üyeleri tarafından soru önergeleri verildi. Önergeler belediye başkanı Ünal Baysan tarafından okundu.

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları