Çorlu belediyesi Şubat ayı meclisi yapıldı « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - ÇORLU HABERLERİ - Çorlu belediyesi Şubat ayı meclisi yapıldı

Çorlu belediyesi Şubat ayı meclisi yapıldı

Çorlu belediyesi Şubat ayı meclisi yapıldı

Çorlu belediyesi Şubat ayı olağan meclis toplantısını yaptı. Toplantıda 15 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı.

Başkanlığını Çorlu belediye başkanı Ünal Baysan’ın yaptığı Meclis toplantısı meclis salonunda yapıldı.

15 gündem maddesi görüşülerek üyeler tarafından karara bağlandı. Festival komisyonu ile aş evi komisyon üyelerinin de belirlendiği toplantıda festival komitesine Ali Tatlıdil, Ali Çimen ve Şerafettin Çengel seçildi. Aş evi komisyonuna ise Yusuf Gümüş, Aynet Buyan ve Muzaffer Aslan seçilirken aş evinin 5 bin kişilik yemek dağıtması kararı alındı.

Kanal temizleme aracı alınacak.

6 Ocak 2012 günü Çorlu belediyesinin kanal temizleme aracı geçirdiği kaza sonucu kullanılmaz hale gelmesi üzerine Çorlu belediyesi bu meclis toplantısında yeni aracın alınması için iller bankasından kredi kullanma yetkisini belediye başkanına verdi. Yeni aracın tahminen 650 bin TL civarında olduğu ve Devlet Malzeme ofisinden alınacağı belirtildi.

Gezilerin yapılması kararı çıktı.

Şubat ayı olağan meclisinde ayrıca gündemin 6. Maddesinde olan Kültürel gezilerin yapılması konusunda da Çanakkale, Ankara, Edirne ve Kıbrıs gezileri düzenleme kararı aldı. Kıbrıs gezisinin sadece gazilere yönelik yapılması yönünde karar çıktı.

Ayrıca meclis S ve J plakalar ile ilgili olarak ta S plakalar 321 ilave edilerek sayısının 1500 tamamlanacağını j plakalara da 38 adet ilave edilerek sayının 300 tamamlanacağı belirtildi. Meclis daha sonra diğer gündem maddelerini oylamaya aldı.

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları