Çorlu belediyesinden İzinsiz yapılan çalışmaya ceza « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - ÇORLU HABERLERİ - Çorlu belediyesinden İzinsiz yapılan çalışmaya ceza

Çorlu belediyesinden İzinsiz yapılan çalışmaya ceza

Çorlu belediyesinden İzinsiz yapılan çalışmaya ceza

İzinsiz çalışmaya Belediyeden ceza

Çorlu Türkgücü köyü yolu Yılmaz Alpaslan Caddesi /Yıldız Çiçeği 2. sokak üzerinde yapılan telefon kablosu çalışmasında yol kullanılmaz hale geldi. Fabrika yöneticilerinin şikayeti üzerine belediye konu ile ilgili olarak çalışma yapan firmaya ceza kesti.

Özellikle fabrikaların yoğun bulunduğu Türkgücü Yılmaz Alpaslan Caddesi üzerinde bulunan Yıldız Çiçeği 2. Sokakta geçtiğimiz günlerde Telekom tarafından kablo yenileme çalışması yapıldı.

Yapılan çalışmada açılan kablo çukurları gelişi güzel doldurulmasının ardından Fabrikalara gelen çok sayıda araç bu gelişi güzel açılıp kapanan çukurdan dolayı çamura saplanmıştı.

BELEDİYEYE ÇOK SAYIDA ŞİKAYET GİTTİ.

Yapılan çalışma ile birlikte yolun bozulmasının ardından bölgede bulunan sanayi kuruluşları konuyu belediyeye şikayet etti. Bunun üzerine belediye yolun izinlimi izinsiz mi yapıldığı konusunu incelemeye aldı. İnceleme sonucunda yolun Telekom tarafından izinsiz çalışma yapıldığı ve yolun bozduğu belirtildi.

CEZA KESİLDİ.

İnceleme sonucunda belediye yolda hasarın tespit etmek için ölçümler yaptı. Yolun büyük bölümünde hasar olması nedeniyle Türk Telekom müdürlüğüne 3. 420,00 TL ceza kesildi. Kesilen cezanın Türk Telekom müdürlüğüne tebliğ edilmesinin ardından cezanın ise 31-01-2012 tarihine kadar ödenmesi istendi.

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları