Çorlu Belediyesinden lokumlu ramazan kutlaması « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - ÇORLU HABERLERİ - Çorlu Belediyesinden lokumlu ramazan kutlaması

Çorlu Belediyesinden lokumlu ramazan kutlaması

Çorlu Belediyesinden lokumlu ramazan kutlaması

Gösteriler Ramazan boyunca Belediye Önü-Atatürk Parkındaki Çocuk Parkı İçinde Sürecek

Ramazan ayı münasebeti ile Çorlu Belediyesi tarafından yapılacak etkinlikler Mehteran’ın katıldığı törenlerle başladı. Çorlu Cumhuriyet/meydanı belediye önündeki törene belediye Başkanı Ünal Baysan başta olmak üzere başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri, bazı sivil toplum kuruluş tems ilcileri ile halk katılım gösterdi.

Mehteran gösterilerini sürdürürken, belediye başkanı ve belediye görevlileri toplanan halka Ramazan kutlaması nedeniyle lokumlu-şekerleri küçük paket içinde tek tek dağıttı.

Belediye önündeki gösterilerin bitimi ile birlikte Ramazan ayı içinde gösterilerin süreceği Atatürk Parkı içindeki/Çocuk parkında gösterilerin yapılacağı alana geçildi.

Burada gösteriler sürdü. Belediye başkanı Ünal Baysan,” Bu yıl belediye olarak Ramazan şenlikleri programı hazırlattık. Program içeriğinde Mehteran, Hacivat ve Karagöz,Tiyatro, illüzyon,Jonglör gösterileri olacak,halkımızın,ailelerin çocukları ile bu gösterileri izlemelerini istiyoruz.Ramazan ayı ülkemize ve şehrimize hayırlara vesile olsun.Halkımızın Ramazan ayını kutluyorum” dedi.

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları