Çorlu ‘da Asfaltlama Çalışmaları Devam Ediyor « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - ÇORLU HABERLERİ - Çorlu ‘da Asfaltlama Çalışmaları Devam Ediyor

Çorlu ‘da Asfaltlama Çalışmaları Devam Ediyor

Çorlu ‘da Asfaltlama Çalışmaları Devam Ediyor

Çorlu Belediyesinin yaz dönemi ile birlikte başlattığı asfaltlama hamlesi devam ediyor. Bozulan yolları onarmak için önce yolu kazıyan ekipler daha sonra asfalt sererek yolun onarımını gerçekleştiriyor. Belediye ekipleri bu çalışmalarını ana caddelerin yanı sıra ara sokaklarda da sürdürüyor.

Mevsim şartlarının asfaltlama çalışmalarına elverişli hale gelmesi ile birlikte asfaltlama hamlesi başlatan Çorlu Belediyesi ekipleri çetin geçen kış döneminde bozulan yolları onarmayı sürdürüyor. Bülent Ecevit Bulvarında asfaltlama gerçekleştiren ardından Kazımiye Mahallesinde asfaltlama yapan ekiplerin şimdiki çalışma adresi ise Nusratiye Mahallesi oldu. Ana caddelerin yanı sıra ara sokaklarda da asfaltlama yapan ekipler, bozulan yolları asfalt kazıyıcı makinelerle kazıdıktan sonra finişer, iş makineleri ve silindirler yardımıyla yeni asfaltı seriyorlar.

Çorlu Belediyesi Şantiyesinde üretilen asfaltı belirlenen plan dahilinde Çorlu’nun tüm mahallelerinde ihtiyaç olan yerlere sermeyi devam ettireceklerini kaydeden belediye yetkilileri, ana arterler ve ara sokakların asfaltlanması ile bölge halkına temiz bir çevre sunacaklarını kaydettiler.

Mahallelerinde gerçekleştirilen asfaltlama nedeniyle memnun olduklarını kaydeden vatandaşlar da yapılan çalışmalardan ötürü teşekkür ettiler.

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları