Çorlu halkı Aracınızı usulsüz park etmeyin, evinize ceza gelebilir. « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - ÇORLU HABERLERİ - Çorlu halkı Aracınızı usulsüz park etmeyin, evinize ceza gelebilir.

Çorlu halkı Aracınızı usulsüz park etmeyin, evinize ceza gelebilir.

Çorlu halkı Aracınızı usulsüz park etmeyin, evinize ceza gelebilir.

Çorlu’da son zamanlarda artan yoğun trafik usulsüz parklardan dolayı trafik cezalarının kesilmesinde büyük bir artış oldu.

Çorlu ilçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil denetleme amirliği ekipleri ilçe genelinde artan usulsüz parklar ile ilgili olarak tedbirlerini artırdı.

Park edilen araçlar için önce iki kez sesli anonsla ikaz yapılıyor araç kaldırılmadığı takdirde ise fotoğrafları çekilerek cezaları daha sonra ruhsattaki adreslerine posta yolu ile gönderiliyor. Yeni bir yöntem başlatan polis ekipleri böylece usulsüz parkların azıldığını belirtiyorlar.

Posta yoluyla evlerine araçlarının resimleri ile gelen trafik cezası gören sürücüler duruma şaşkınla bakıyorlar. Bunun içinde ilçe genelinde usulsüz park edilemeyeceğini anlamış oluyorlar.

DUBALAR İLE YOLLAR BÖLÜNECEK.

Omurtak Caddesi üzeri Çorlu ilköğretim okulu önünde yaşanan trafik karmaşasını önlemek için yapılan dubalar ise trafiği düzene geçirdi.

Aynı uygulama geçtiğimiz günlerde Mehmet Akif Anadolu Lisesi önünde yapılmıştı. Burada da trafiğin düzene girmesinin ardından bu yöntem Omurtak caddesine yapıldı. Bununla birlikte trafikte büyük sıkıntı olan bir kaç bölgede daha bu dubalar tarzı ile yolun bölünmesinin planlandığı belirtildi.

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları