Çorlu Huzurevi sakinleri gönüllerince eğlendi « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - ÇORLU HABERLERİ - Çorlu Huzurevi sakinleri gönüllerince eğlendi

Çorlu Huzurevi sakinleri gönüllerince eğlendi

Çorlu Huzurevi sakinleri gönüllerince eğlendi

Sevgililer Günü tüm dünyada olduğu gibi Çorlu’da da kutlandı. 30 çiftin dünya evine girdiği sevgililer gününde kura sonucunda belirlenen şanslı bir çiftin nikâhını Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan kıydı.
Günün sürprizi ise 14 Şubat’ta evlenmek için Evlendirme Memurluğu’na başvuran çiftler arasında yapılan kura sonucunda belirlenen çift için düzenlenen nikâh töreniydi.

Orion AVM’de düzenlenen törende gelin Merve Tan ve damat Gökhan Kocakuşaklı yürüyen merdivenlerden ayrı ayrı inerek Sevgililer Günü için hazırlanan alanda buluştular.

Daha sonra Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, genç çiftin nikâhını kıydı. Nikâh töreninin gerçekleştirilmesinin ardından Onur&Suzan Dans Grubu Latin Amerika ve Modern Dans gösterileri yaptı.
Çorlu Huzurevi sakinleri de tango ve valslarıyla yeni evlenen çifte eşlik etti. Huzurevi sakinlerinden Fethiye ve İsmail Ergüner çifti aşk konulu şiirler okudu.

Aynı huzurevinde ikamet etmekte olan Ses Sanatçısı Galip Taşçı da Türk Sanat Müziğinin sevilen şarkılarını söyledi. Katılımcılara çeşitli ikramların yapıldığı nikâh töreninde Ünlü Ses Sanatçısı Ahmet Alp sahne alarak 14 ayrı dilde aşk şarkıları seslendirdi.

Çorlu’da ilklerin gerçekleştirildiği nikâh töreninde vatandaşların ilgisi de yoğun oldu. Orion AVM’de toplanan kalabalık Çorlu’da ilk defa gerçekleştirilen Sevgililer Günü nikâh törenini ilgiyle izlediler.

Nikâh töreninde, Tan ve Kocakuşaklı çiftlerinin yakınlarının yanı sıra Çorlu Belediye Başkan Yardımcıları, Serhad Çatalkaya, Ahmet Sarıkurt, Erdoğan Demirci, Oktay Çolpan ve Kemaleddin Avcı da eşleriyle birlikte hazır bulundu.

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları