Çorlu İmam Hatip Lisesi Öğrencileri Başkan Baysan İle Röportaj Yaptı « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - ÇORLU HABERLERİ - Çorlu İmam Hatip Lisesi Öğrencileri Başkan Baysan İle Röportaj Yaptı

Çorlu İmam Hatip Lisesi Öğrencileri Başkan Baysan İle Röportaj Yaptı

Çorlu İmam Hatip Lisesi Öğrencileri Başkan Baysan İle Röportaj Yaptı

Okul bünyesinde bir dergi çıkarmaya hazırlanan İmam Hatip Lisesi öğrencileri, Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan ile makamında röportaj yaptı.

İmam Hatip Lisesi’nin 4 öğrencisi öğretmenleri ile birlikte Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan’ı makamında ziyaret ederek röportaj yaptı.

Lise öğrencilerinin sorularını cevaplayan Baysan, onlarla samimi bir ortamda sohbet etti. Çorlu Belediyesi’nin çalışmaları ve hayata geçirilecek projeleri anlatan Baysan, kendi öğrencilik yılları ile ilgili anılarını ve mesleki hayatındaki tecrübelerini de paylaştı.

Gençlerin hayatta nasıl başarılı olabilecekleri yönünde bir sorunun sorulması üzerine Baysan, “Çalışkan ve dürüst insanlar hayatın her alanında başarılı olurlar.

Hem okul hayatında hem de iş hayatında doğru arkadaş seçimi çok önemlidir. Doğru zamanda, doğru yerde, doğru insanlarla çalışırsanız hedeflerinizi gerçekleştirebilirsiniz,” dedi.

Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen röportajın sonunda öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektiren Başkan Baysan, onlara hediyeler verdi.

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları