Çorlu İnci Derneğiden ihtiyaç sahibi öğrenciler yararına kermes « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - ÇORLU HABERLERİ - Çorlu İnci Derneğiden ihtiyaç sahibi öğrenciler yararına kermes

Çorlu İnci Derneğiden ihtiyaç sahibi öğrenciler yararına kermes

Çorlu İnci Derneğiden ihtiyaç sahibi öğrenciler yararına kermes

Çorlu’da bulunan Trakya İnci Derneği ihtiyaç sahibi öğrenciler yararına kermes düzenledi.

Reşadiye Mahallesi Şinasi Kurşun Caddesi üzerinde açılan kermese çok sayıda Trakya İnci Derneği üyeleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Kermes açılışını eğitim gönüllüsü Sema Elvan, Süheyla Özer ve Müzeyyen Kandilci birlikte yaptı. Dernek Başkanı Tenzile Eke, kermes gelirlerini fakir öğrencilere burs olarak verdiklerini belirterek, kermeste gıda maddelerinin yanında el işlemeli çeyizler, çeşitli hediyelik eşyaları ve gıdayı satışa sunduklarını söyledi.

Eke, bir hafta boyunca kermeslerinin açık kalacağını dile getirerek, hayırseverlerin kermese ilgi göstermelerini, öğlen yemeklerini kermesten alarak katkı sağlamalarını beklediklerini ifade etti.

Eke, ” Bölgedeki sorunların eğitim ile çözüleceğine inandığımız için üyelerimizle eğitim hizmetlerine önem veriyoruz. Üyelerimizle birlikte yaklaşık üç ay boyunca çalışıp, kermes için gerekli eşyaları topladık.

Burada emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi. Dernek başkanı Eke ayrıca Kermesin 19 Nisana kadar açık kalacağına da belirtti.

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları