Çorlu Omurtak Caddesi’ne dubalama çalışmalarına devam ediyor « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - ÇORLU HABERLERİ - Çorlu Omurtak Caddesi’ne dubalama çalışmalarına devam ediyor

Çorlu Omurtak Caddesi’ne dubalama çalışmalarına devam ediyor


Çorlu Omurtak Caddesi’ne dubalama çalışmalarına devam ediyor

Çorlu Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü tarafından şehrin çeşitli noktalarına yapılan dubalama çalışmalarına devam ediliyor. Omurtak Caddesi, Cumhuriyet Meydanı bölgesine yapılan dubalama çalışması ile trafik akışının daha rahat hale gelmesi ve hatalı parkların önüne geçilmesi amaçlanıyor.

Çorlu Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü tarafından trafik akışının daha rahat sağlanabilmesi ve hatalı parkların önüne geçebilmek için şehrin çeşitli noktalarına dubalama çalışmaları devam ediyor. İlk olarak Çorlu İlköğretim Okulu kavşağında şerit ayırmak amacıyla başlatılan dubalama çalışmaları şehrin çoğu noktasına yaygınlaştırıldı.

Hatalı parkların önüne geçmek için yol kenarlarına da dubalama çalışması yapan Çorlu Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri son olarak Cumhuriyet Meydanı’nda dubalama yaptılar. Hatalı parkların trafikte yarattığı sıkışma gibi nedenlerden dolayı yol kenarlarına montajı yapılan dubalardan kimi vatandaşlar memnun, kimileri ise şikayetlerini dile getiriyor. Dubalama çalışmasının yapıldığını ancak park edecek otopark olmadığını savunan sürücüler yetkililere tepkilerini dile getiriyorlar.

Araçlarını uzun süre yol kenarına bırakanlar için dubaların işe yarayacağını söyleyen vatandaşlar; “Omurtak Caddesi’nde esnaf, aracını sabah saatlerinde bir bırakıyor akşam eve gidene kadar orada kalıyor. Bu gibi örnekler için dubalar iyi ama eczaneden ilaç alması gerekenler için kötü. Kimi vatandaşa eziyet, kimine ise ceza niteliğinde. Bu gibi sebeplerden dolayı da dubalar hem iyi hem de kötü” diye konuştular.

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları