Çorlu Polisinden huzur uygulaması « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - ÇORLU HABERLERİ - Çorlu Polisinden huzur uygulaması

Çorlu Polisinden huzur uygulaması

Çorlu Polisinden huzur uygulaması

Çorluda İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından ilçe genelinde Huzur Uygula-ması yapıldı. Yapılan uygulamada çok sayıda polis görev alırken çok sayıda kişinin GBT sorgulaması yapıldı.

Çorlu İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından ilçe genelinde huzur uygulaması yaptı. İlçe emniyet Müdürü Cemal Dalman’ın bizzat yönettiği ve 150 polisin katıldığı uygulamada umumi açık 35 işyeri denetlenirken 800 kişinin GBT sorgulaması yapıldı. Yapılan sorgulamada çeşitli suçlardan aranan iki kişi ise gözaltına alındı. Gözaltına alınan iki kişi sağlık kontrolünden geçirildikten sonra polis merkezine getirildiler.

Uygulama iki saat sürdü.

15 ayrı ekip ile seyyar ve sabit yapılan uygulama iki saat sürdü. İlçe giriş ve çıkışlarında ise araçlar üzerinde uygulamalar da yapıldı. Durumundan şüphelenen araçlar durdurularak incelendi. Trafik yönünden kusurlu görülen araçlara da trafik cezası tatbik edildi.

UYGULAMALAR GÜVEN VERİYOR.

Yapılan uygulamayı gören vatandaşlar emniyetin bu türlü uygulamaların yapılmasının yerinde olduğunu belirterek “ Çorlu çok büyük bir ilçe suç ve suç unsuru fazla Vatandaşlar “ Polisin yaptığı Huzur uygulamaları bizlere güven veriyor.

Uygulamalar her zaman yapılsın böylece suçlulara meydan kalmaz. Bunun içinde gereğinin yapılmasını istiyoruz “şeklinde konuştular.

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları