Çorlu Şifa Hastanesinde Yangın Paniği « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - ÇORLU HABERLERİ - Çorlu Şifa Hastanesinde Yangın Paniği

Çorlu Şifa Hastanesinde Yangın Paniği


Çorlu Şifa Hastanesinde Yangın Paniği

Çorlu’da faaliyet gösteren şifa hastanesinin bir ünitesinden yükselen dumanlar yangın paniği yaşanmasına neden oldu.

Yangın tehlikesine karşın hastanenin bulunduğu yere 3 itfaiye aracı sevk edilirken hastane personeli de yangın ihtimali nedeniyle soluğu yangın merdiveninde aldı.

Çorlu’da faaliyet gösteren özel bir hastanenin arka kısmında bulunan ünitelerinin birinden yoğun şekilde duman yükseldiğini gören vatandaşlar durumu itfaiye ve polis ekiplerine bildirdi.

Hastane çalışanlarının da kısa süreli panik yaşamasına neden olan yoğun duman nedeniyle bölgeye Çorlu Belediyesi İtfaiye Müdürlüğüne ait 3 itfaiye aracı sevk edildi.

Polis ekiplerinin güvenlik tedbiri alarak çevrede toplanan meraklı vatandaşları uzaklaştırdığı olayda itfaiye ekipleri de itfaiye araçlarının merdivenlerinin de yardımıyla müdahalede bulunarak dumanın kaynağını bulmaya çalıştı.

İtfaiye ekiplerinin su sıkarak soğutma çalışması yaptığı olayı hastane personeli de pencereler ve yangın merdiveninden izledi. Hastanenin pek çok çalışanının olası yangın ihtimaline karşın yangın merdivenlerine çıktığı gözlendi.

(SŞ – )

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları