Çorlu Tagid Okuma Salonunda Sona Yaklaşıldı « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - ÇORLU HABERLERİ - Çorlu Tagid Okuma Salonunda Sona Yaklaşıldı

Çorlu Tagid Okuma Salonunda Sona Yaklaşıldı

Çorlu Tagid Okuma Salonunda Sona Yaklaşıldı

Trakya Aktif Genç İşadamları Derneği (TAGİD) tarafından geçtiğimiz yıl çalışmalarına başlanan okuma salonu açma çalışmaları konusunda yer, tadilat ve benzeri işlemlerin tamamlandığı kaydedildi.

TAGİD Yönetim Kurulu üyeleri yapılan çalışmaları yerinde görmek için Çorlu Sağlık Mahallesi’nde açılacak olan okuma salonunu ziyaret ettiler. Yönetim kurulu üyeleri “Bu okuma salonu Sağlık Mahallesi’nin çok kıymetli bir eğitim ve öğretim yuvası olacak.

Çocuklarımız sokaklarda geçirdikleri zamanı bu okuma salonunda geçirerek hem derslerine katkı sağlayacaklar ve kendilerini hem sosyal hem de kültürel olarak geliştirme fırsatı bulacaklar. Burada eğitim görecek öğrencilerimiz çok şanslılar. İmkan olsa da her mahallemize birer okuma salonu açsak” dediler

TAGİD Genel Sekreteri Nihat Biçer ise, eğitime önem verdiklerini okuma salonunun 15-20 gün içinde kayıtlara başlayacağını ifade ederek: “Bir ülkenin geleceğini ve refah seviyesini yükseltecek eğitimli insanlara ihtiyaç var. Bu anlamda bugün temelini attığımız eğitim yuvasının Çorlu’da eğitim seviyesini hak ettiği yere getireceğine inanıyorum. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları