Çorlu Trafiği dakikalarca kilitlendi « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - ÇORLU HABERLERİ - Çorlu Trafiği dakikalarca kilitlendi

Çorlu Trafiği dakikalarca kilitlendi

Çorlu Trafiği dakikalarca kilitlendi

Çorlu’nun en büyük sorunları-nın başında gelen şehir içi trafik karmaşası azalacağı yerde daha da içinden çıkılmaz hale geliyor. Önceki gün öğle saatlerinde Cumhuriyet Meyda-nın da üç araç maddi hasarlı kazaya sebebiyet verince ortalık birbirine girdi.

Çorlu genelindeki okullarda eğitim gören 46 bin 156 öğrenci 2011- 2012 eğitim ve öğretim yılının birinci dönem karnelerini büyük sevinçle aldılar. 15 günlük tatile çıkmanın da keyfini yaşayan öğrencilerin mutlulukları gözlerinde okundu.

Çorlu İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Bağlar okullarda eğitim gören öğrencilerin tamamının ilk dönem karnelerini aldıklarını belirtti.

Bağlar “ 2011- 2012 eğitim ve öğretim yılının ilk dönemini sona ermiştir. 46 bin 156 öğrencimiz karnelerini alarak büyük sevinç yaşamışlardır.

Öğrencilerimize 15 günlük tatillerini iyi değerlendirmelerini diliyorum tabi ders çalışmayı da unutmasınlar ikinci döneme daha iyi başlamış olurlar” dedi.

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları