Çorlu‘da 24 bin öğrenci süt içecek « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - ÇORLU HABERLERİ - Çorlu‘da 24 bin öğrenci süt içecek

Çorlu‘da 24 bin öğrenci süt içecek

Çorlu‘da 24 bin öğrenci süt içecek

Çorluda Okul Sütü Programı kapsamında okullarda süt dağıtımına başlandı. Süt dağıtımının tamamlanmasıyla 24 bin öğrenci süt içmiş olacak.

“24 bin öğrenci süt içecek”

Çorlu‘da ”Okul Sütü Programı” kapsamında okullarda süt dağıtımına başlandı. Süt dağıtımının tamamlanmasıyla 24 bin öğrenci süt içmiş olacak.

Gıda Tarım ve Hayvan-cılık Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı’-nın ortaklaşa yürüttüğü Okul Sütü Projesinin başlamasıyla birlikte Çorlu’da da okullarda süt dağıtımına başlandı.

Anası-nıfı ve 1 – 5 sınıf öğrencilerine süt dağıtımı yapıldığı belirtildi.

Çorlu İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Bağlar, proje kapsamında ilçe genelinde süt dağıtımının başlandığını dağıtımının ta-mamlanmasıyla 24 bin öğrenci süt içmiş olacağını belirtti.

Bağlar “Gıda Tarım ve Hayvan-cılık Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı’-nın ortaklaşa yürüttüğü Okul Sütü Projesinin başlamasıyla birlikte ilçemizde de dağıtım başlamış bulunmaktadır.

Okul-larımızda anasınıfı ve 1 ile 5 sınıf öğrencilerine sütler veril-mektedir. Dağıtımın tamam-lanmasıyla 24 bin öğrenci süt içmiş olacaktır. Ayrıca süt dağıtımı her gün yapılacaktır”

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları