Çorlu’da Ağır Ceza Mahkemesi sokağına Bariyerli önlem « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - ÇORLU HABERLERİ - Çorlu’da Ağır Ceza Mahkemesi sokağına Bariyerli önlem

Çorlu’da Ağır Ceza Mahkemesi sokağına Bariyerli önlem

Çorlu’da Ağır Ceza Mahkemesi sokağına Bariyerli önlem

Çorlu’da Ağır Ceza Mahkemelerinin görüldüğü sokak için polis bariyerli önlem alıyor.
Ancak Çorlu halkı ve özellikle bu sokaktaki esnaf (dükkan sahipleri) artık adliye sarayının biran önce başlanıp bitmesini istiyorlar.

Ağır Ceza Mahkemelerinin görüldüğü Eski hükümet caddesinde yapılan usulsüz parklar son zamanlarda artmasıyla birlikte öncelikle dubalı önlem alınmıştı.

Ancak tutukluları taşıyan ring araçlarının sokağa girmekte sıkıntı çekmesi üzerine sokakta mahkeme günleri park yapılmaması için tedbir olarak giriş ve çıkışlara bariyerli önlem alınıyor. Alınan tedbirler ile de böyle sokağa ring araçları rahat bir şekilde girebiliyorlar.

Halk merak ediyor.

Nüfusu 264 bin olarak geçtiğimiz günlerde açıklanan Çorlu’nun bir adliye sarayının olmamasının ne kadar kötü olduğunu belirten vatandaşlar “Biz 55 ilden büyük olabiliriz ama bir adliye sarayımız yok. Oysa ki baktığınızda 150 bin nüfusu olan illerde ve (Edremit gibi küçük ilçelerde) modern adliyeler yapıldı.
Merak ediyoruz Çorlu adliye sarayı yapılacak mı? yapılmayacak mı? Umarız ki birilerinin bu konu ile ilgili olarak çıkıp söyleyeceği bir şeyleri vardır” şeklinde konuştular.

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları