Çorlu’da Altyapı Çalışmaları Mahalleyi Telefonsuz Bıraktı « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - ÇORLU HABERLERİ - Çorlu’da Altyapı Çalışmaları Mahalleyi Telefonsuz Bıraktı

Çorlu’da Altyapı Çalışmaları Mahalleyi Telefonsuz Bıraktı

Çorlu’da Altyapı Çalışmaları Mahalleyi Telefonsuz Bıraktı

Çorlu’da devam eden alt yapı çalışmaları sırasında telefon hatlarında arıza meydana geldi. Hatların arıza görmesi nedeniyle çalışmaların sürdürüldüğü Havuzlar Mahallesi’nin büyük bölümünde telefon ve internet hatları kesildi.

Çorlu’da Havuzlar Mahallesi’nden başlanan, Havuzlar Mahallesi’nin yanı sıra Reşadiye ve Şeyhsinan Mahallelerinde sürdürülen 4. etap altyapı çalışmaları kapsamında devam eden kanalizasyon hattı çalışmalarında iş makineleri yer altından geçen telefon hatlarına zarar verince bölgede telefon ve internet hatları kesildi.

Havuzlar Mahallesi’nin büyük bölümünde kesinti yaşanmasına neden olan arıza Çorlu Telekom Müdürlüğü arıza onarım ekiplerinin çalışmaları sonucu giderildi. Bölgede devam eden alt yapı çalışmaları nedeniyle telefon hatlarının zarar görmesi sonucu iki gün boyunca telefon hatlarının kesildiği, ekiplerin aralıksız olarak sürdürdükleri arıza giderme ve hat yenileme çalışmalarının ardından telefon ve internet hatlarının normale döndüğü kaydedildi.

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları