Çorluda Baz istasyonlarını bezle kamuflaj edip gizliyorlar « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - ÇORLU HABERLERİ - Çorluda Baz istasyonlarını bezle kamuflaj edip gizliyorlar

Çorluda Baz istasyonlarını bezle kamuflaj edip gizliyorlar

Çorluda Baz istasyonlarını bezle kamuflaj edip gizliyorlar

Çorlu şehir merkezi Trakyadaki şehir merkezleri içinde adeta baz istasyonlarının kuşatması altında bulunuyor. Okul ve hastane işyerlerinin üzerleri, apartman ve site bahçeleri yol kenarlarındaki boşluklar BAZ İSTASYONLARI ile doldu taştı.

Eğer bu baz istasyonları halka ve çevreye zarar vermiyorsa o zaman neden kamuflaj yapılıp halkın dikkatinin çekmemesi sağlanmak isteniyor?

Havuzlar semtinde son olarak bir sokak başındaki boşluğa dev bir baz istasyonu kurulmuş ve üzeri bezle örtülerek tepki çekmesin diye kamuflaj yapılmıştı.

Biz bu baz istasyonunu fotoğraflarken yanımıza gelen mahalle sakini bayanlar “Biz bundan rahatsız olduk. Bizde baş dönmesi, kusma gibi hastalıklar baş gösterdi. Bizim canımız ve sağlığımız önemli değil mi” diye konuştular.

İLGİLİLERE SORUYORUZ ÇORLU’DA KAÇ TANE BAZ İSTASYONU VAR ?

Şimdi bizde basın olarak ve vatandaş olarak bilgi edinme hakkı da şu an yürürlükte Çorlu şehir merkezinde kaç tane baz istasyonu var. Bunların durumuyla kim? Kimler ilgileniyor?

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları