Çorlu’da Çocuk resimleri sergisi « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - ÇORLU HABERLERİ - Çorlu’da Çocuk resimleri sergisi

Çorlu’da Çocuk resimleri sergisi

Çorlu’da Çocuk resimleri sergisi

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsa-mında Çorlu Belediye-si Kültür ve Sosyal İş-ler Müdürlüğü tarafın-dan “Çocuk Resimleri Sergisi” düzenlendi.

23 Nisan Kültür Faaliyetleri kapsamında Orion AVM’nin ev sahipliğinde Ebru, Takı Tasarım, Ahşap ve Resim sergisi düzenlendi.

El Sanatları Eğitmeni Nurgül Balın ve Resim Eğitmeni Melek Kıyunat sergiye katılan öğrencilere uygulamalı olarak ders verdi.

Serginin açılış törenine katılan Çorlu Belediye Başkan Yardımcısı Kemaleddin Avcı ile Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Nazan Çanakçılı eğitmenlere çiçek takdim etti. Ayrıca sergiye katılan çocuklara çikolata dağıtıldı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı programı 22 Nisan 2012 Pazar günü saat 10:00’da Cumhuriyet Meydanında düzenlenecek etkinlikler ile devam edecek. Çorlu Belediyesi’nin geleneksel “Çocuk Şenliği” kapsamında Bulgaristan’ın Dulovo, Romanya’nın Köstence, Makedonya’nınKomanovo şehirlerinden gelen misafir öğrenciler, Çorlu’daki öğrenci aileleri tarafından ağırlanacak. Hem Çorlulu öğrenciler hem de misafir öğrenciler aynı platformda kendi yöresel halk oyunlarını sahneleyecek. Misafir öğrenciler 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarına da katılacak.

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları