Çorlu’da Çocukların Tehlikeli Havuz Keyfi « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - ÇORLU HABERLERİ - Çorlu’da Çocukların Tehlikeli Havuz Keyfi

Çorlu’da Çocukların Tehlikeli Havuz Keyfi


Çorlu’da Çocukların Tehlikeli Havuz Keyfi

Çorlu’da eski itfaiye kavşağı olarak da bilinen Bağlarbaşı Kavşağında yer alan süs havuzu tehlikelere aldırmayan çocukların uğrak yeri olmaya devam ediyor. Sıcaktan bunalan çocuklar, serinlemek için tehlikeye karşın süs havuzlarını tercih ediyor.

Çorlu Belediyesine ait süs havuzlarına girerek serinlemeye çalışan çocuklar tehlikeye aldırış etmeden gönüllerince eğleniyor. Sıcaktan bunalan çocukların yüzme havuzuna dönüştürdüğü süs havuzları çocukların sıcak havaların kendisini iyiden iyiye hissettirmesi ile çocukların yeni oyun alanı oldu. Suyun kirli oluşuna ve süs havuzunda bulunan elektrik tehlikesine aldırış etmeyen çocuklar, yüzerek serinlemeye çalışıyorlar.

Çorlu İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri ile belediye zabıta ekiplerinin sık sık süs havuzlarına gelerek çocukları çıkarmasına rağmen görevlilerin gitmesinin ardından çocuklar yeniden havuzlara giriyor. Süs havuzlarının içerisinde aydınlatma ve suyu çevirmek için elektrik tesisatı bulunduğuna dikkat çeken yetkililer, olası bir elektrik kaçağında havuzda yüzen çocukların büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kalacaklarını belirtiyor.

Tüm bu tehlikelere aldırış etmeyen çocuklar ise, Bağlarbaşı Kavşağında (eski itfaiye kavşağı) bulunan süs havuzunu serinleme ve oyun havuzu olarak kullanmaya devam ediyor.

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları