Çorluda Ekmek Fırınları denetleniyor mu? « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - ÇORLU HABERLERİ - Çorluda Ekmek Fırınları denetleniyor mu?

Çorluda Ekmek Fırınları denetleniyor mu?

Çorluda Ekmek Fırınları denetleniyor mu?

Çorluda halk fırınların denetlenip denetlenmediğini merak ediyor. Özellikle son zamanlarda açılan fırınların sayısın artmasıyla birlikte şimdi bunların kimler tarafından denetlendiği vatandaşların merak konusu oldu.

55 İlden büyük, 265 bin nüfusa sahip, Trakya Bölgesinin en büyük yerleşim bölgesi olan Çorlu’da yaşayan vatandaşlar, ilçe genelinde bulunan ve ekmek üreten fırınların kim ya da kimler tarafından denetlendiğini merak ediyorlar.

Vatandaşlar, bazı fırınların ruhsatlarının ve üretim belgelerin olmadığını iddia ederken “Son zamanlarda ilçe genelinde her mahallede hemen hemen iki fırın bulunuyor.

Bununla birlikte de halen yeni fırınlar açılmaktadır. Bizler merak ediyoruz açılan bu fırınlar kim ya da kimler tarafından denetleniyorlar.

Denetlenen fırınlara ne gibi bir işlem yapılıyor ? Çorlu nüfus yoğunluğu yüksek miktarda ekmek tüketimi olan bir şehir. Sağlıklı koşullar içindemi üretiliyor bunu merak ediyoruz” şeklinde konuştular.

Popüler aramalar

son dakika çorlu (11)

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları