Çorlu’da etkili olan Sıcaklar vatandaşları hastanelik ediyor « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - ÇORLU HABERLERİ - Çorlu’da etkili olan Sıcaklar vatandaşları hastanelik ediyor

Çorlu’da etkili olan Sıcaklar vatandaşları hastanelik ediyor


Çorlu’da etkili olan Sıcaklar vatandaşları hastanelik ediyor

Çorlu’da etkili olan sıcaklar vatandaşları hastanelik ediyor. Uzmanlar ise vatandaşları güneş çarpmalarına karşı dikkatli olmaları konusunda uyarıyor.

Sıcak hava dalgasının etkisi altına aldığı Çorlu’da vatandaşlar sıcakların olumsuz etkilerine maruz kalıyor. Hemen her gün pek çok kişinin sıcak hava nedeniyle hastanelik olduğu Çorlu’da sıcaktan etkilenerek düşen bir kişi ambulansla hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

Çorlu Belediyesi ile Çorlu Belediyesi İlave İş Merkezi arasında yer alan Şehit Teğmen Yavuzer Caddesi üzerinde yürüdüğü sırada sıcak havanın da etkisi ile bir anda dengesini kaybeden yaşlı kadın yerde kaldı. Düşmenin şiddet ile burnunu da yere çarpan kadının burnunu kanadığını fark eden vatandaşlar 112 Acil Servis ekiplerine bilgi vererek yardım istedi. Olay yerine ulaşan sağlık ekiplerince ilk müdahalesi yapılan kadın daha sonra ambulansla Çorlu Devlet Hastanesi Acil Servisine kaldırılarak tedavi altına alındı.

Uzmanlar sıcak havaların etkili olduğu saatler başta olmak üzere özellikle yaşlılar ve çocukların güneş çarpmalarına azami dikkat göstermeleri gerektiğini kaydettiler.

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları