Çorlu’da Gece 18 aracın lastiğini kestiler « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - ÇORLU HABERLERİ - Çorlu’da Gece 18 aracın lastiğini kestiler

Çorlu’da Gece 18 aracın lastiğini kestiler

Çorlu’da Gece 18 aracın lastiğini kestiler

Çorluda bir gecede 18 aracın lastiği kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafındın kesildi. n Olayla ilgili olarak polis soruşturma başlattı.

Olay, dün gece Nusratiye Mahallesi Poyraz Sokakta meydana geldi. Sokak üzerinde park halinde bulunan 18 aracın lastikleri, kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından gece yarısı kesildi. Yoldan geçen bir vatandaşın olayı görmesiyle polise haber verdi.

Olay yerine gelen Çorlu İlçe Emniyet Müdürlüğü asayiş ekipleri geniş çaplı inceleme başlattı. Olay yeri inceleme ekipleri ise lastikleri kesilen 18 araçta inceleme yaparak olayı gerçekleştiren kişi ya da kişileri tespit etmeye çalışıyor. Polis tarafından uyandırılan araç sahipleri araçlarının başına geldiklerinde lastiklerinin kesilmiş olduğunu gördüler.

TEPKİ GÖSTERDİLER.

Yaşana olay sonrasında ifadesi alınan araç sahipleri ”Gecenin bir yarısı bir sürü aracın lastiğini kesmişler. Bunu yapanların bir an evvel bulunarak adalete teslim edilmesini istiyoruz. Bu vatan hainliğidir” dediler. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları