Çorluda Hırsızlık zanlısı 4 kişi tutuklandı « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - ÇORLU HABERLERİ - Çorluda Hırsızlık zanlısı 4 kişi tutuklandı

Çorluda Hırsızlık zanlısı 4 kişi tutuklandı

Hırsızlık zanlıları tutuklandı

Çorluda Hırsızlık zanlısı 4 kişi tutuklandı

Çorluda bir iş ye-rinden hırsızlık yapan 4 kişi polis tarafından yakalanarak göz altına alındı.

Çorlu’da bir iş yerinden hırsızlık yapan 4 kişi polis tarafından yakalanarak göz altına alındı. Alınan ifadelerin ardından Adliyeye sevk edilen zanlılar tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Olay, oto tamir dükkanında meydana geldi. İddiaya göre E.S’ye ait iş yerine giren zanlılar burada bulunan bir adet spiral, iki adet hilti, üç adet kaynak makinesi, bir adet tezgahı ile birlikte örs, bir adet puntalama makinesi, yaklaşık 100 metre civarında ara kablosu ve işyerinde tamir için bekleyen tofaş-şahin araca ait motor ve bir adet kurşun tabakanın çalarak hızla iş yerinden çıkarak kaçtılar.

POLİS KOVALAMACA SONUCU YAKALADI.
Devriye gezen polis ekiplerinin bir ata arabasının hızla gittiğini görmesi üzerine zanlılardan şüphelendi. At arabasını durdurmak isteyen polisin dur ihtarına ise zanlılar uymayarak arabada bulunan parçaları polis aracının üzerine atarak kaçmaya devam ettiler. Kısa süre sonra ise zanlılar E.S,C.G.- B.K.K.Y yakalanırken at arabasından atlayan O.B’de arabadan atlayarak kaçtı.

POLİS ARACI ZARAR GÖRDÜ.
Olaydan kaçarken zanlıların attıkları malzemelerden polis aracı hasar gördü. Aracın alt kısmında hasarın olduğunun belirtilmesiyle polis memurları da zanlılardan davacı ve şikayetçi oldu.

TUTUKLANDILAR
.
Yakalandıktan sonra ifadeleri alınmak üzere Emniyet Müdürlüğüne getirilen zanlılar burada alınan ifadelerinin ardından adliyeye sevk edildiler. Adliyede Cumhuriyet Savcısı tarafından sorguları tamamlanan zanlılar tutuklanma talebi ile mahkemeye sevk edildiler. Mahkeme hırsızlık suçundan zanlıların tutukladı.

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları