Çorlu’da Huzurevinde intihar « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - ÇORLU HABERLERİ - Çorlu’da Huzurevinde intihar

Çorlu’da Huzurevinde intihar

Çorlu’da Huzurevinde intihar

Çorluda Huzur evinde kalan iki çocuk babası M. M odasında iple intihar etmiş olarak bulundu.

Çorlu’da Huzur evinde kalan iki çocuk babası M. M odasında iple intihar etmiş olarak bulundu. Polis olay ile ilgili olarak soruşturma başlattı.

Olay, Çorlu Huzur Evinde Meydana geldi. Huzur evinde kalan iki çocuk babası 69 yaşındaki M.M., odasında ölü olarak bulundu. M.M’nin kahvaltıya gelmediğini gören arkadaşları yönetime bilgi verdi.

Bunun üzerine odaya giden huzur evi yönetimi kapıyı çalmalarına rağmen cevap alamaması üzerine balkondan odaya baktıklarında M.M’nin iple asılı cesedini gördüler.

Polise haber verilmesi üzerine olay yerine gelen polis ekipleri içeriye girdiler. Nöbetçi Cumhuriyet Savcısının olay yerinde yaptığı incelemenin ardından ceset otopsi yapılmak üzere Çorlu Devlet Hastanesine kaldırıldı. Olay ile ilgili soruşturma sürüyor.

Olayda intihar eden 69 yaşındaki M. M’nin kolon kanseri olduğu ve geçtiğimiz hafta Edirne Tıp Fakültesi Hastanesi hastanesinde tedavi gördüğü iddia edildi.

Ayrıca M.M’nin dün gece görevliye sabah kendisini rahatsız etmemelerini söylediği belirtildi. M.M’nin İstanbul’da iki çocuğu olduğu, son zamanlarda iyice içine kapandığı, arkadaşları ile de fazla konuşmadığı bildirildi.

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları